[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/apple.jpg[/img]Nadat er werd ontdekt dat onder andere het iOS
je locatie-gegevens bewaart maakte Apple al vrij snel duidelijk dat dat
een bug was, en die werd voor het grootste gedeelte al snel verholpen met
de iOS 4.3.3 update.
Maar daarmee was het verhaal nog niet ten einde, want Apple en Google moesten ook voor de senaat verschijnen. Bij Apple werd dat Bud Tribble, die al betrokken was bij het maken van de eerste Macintosh en Steve Jobs volgde naar NeXT. Kortom, een oude vriend en vertrouweling van Steve Jobs.
Hieronder kan je zien wat Tribble tegenover senator Al Franken heeft verklaard. Daarna zien we
Ashkan Soltani, een onafhankelijk onderzoeker in dit veld.
Soltani prikt Apple's bewering dat de locatie niet wordt opgeslagen meteen door, want hij heeft natuurlijk gelijk dat in stedelijk gebied die locatie misschien niet honderd procent accuraat is, maar dat die er in de regel wel erg dichtbij zal liggen.
Maar gezien de update die Apple inmiddels al heeft uitgebracht lijkt deze hele discussie inmiddels, wat betreft het iOS, mosterd na de maaltijd.