
Binnenkort een gouden en een grotere iPad?
Eigenlijk is het vreemd, je kan een
iPhone kopen in drie kleuren: zwart, wit en goud. Maar als je een
iPad uit moet kiezen dan kom je niet verder dan de opties zwart en wit. Volgens
dit artikel van Bloomberg zou daar binnenkort verandering in moeten komen, en zal Apple later deze maand tijdens het event van de nieuwe iPads (op dit moment ook nog steeds een gerucht) die gouden optie aan gaan kondigen.
Het zou Apple goed uitkomen, want de verkopen van de iPad zijn het afgelopen jaar teruggelopen. Mocht de 'gouden' iPad evenveel succes gaan krijgen als de iPhone in die kleur dan zou dat in Cupertino waarschijnlijk erg welkom zijn.
Voor die nieuwe iPads zal Samsung de schermen gaan leveren
volgens DigiTimes. En dat zouden dan niet alleen schermen zijn van 9,7 inch, maar ook van 12,9 inch. Dus zouden de geruchten over de iPad Pro dan toch waar zijn? Ze blijven in ieder geval nog steeds rondzingen.
Waarbij we DigiTimes wel altijd met een korrel zout nemen, zeker als het om iets gaat dat pas over een langere tijd gaat uitkomen, want dan zitten ze er nog wel eens naast.
Update:
Volgens Re/code zal het volgende event van Apple op donderdag 16 oktober gaan plaatsvinden, maar de uitnodigingen zijn nog steeds niet verstuurd en dus krijgt dit nieuws alleen een plekje als update bij dit gerucht. Want ook die datum is op dit moment volgens ons nog steeds een gerucht.