Beide gebruiken het zogenaamde adaptive frequency hopping
oogappel om 14:31, 16-09-2003ron... komt nog belasting op...
Plexyglazz om 13:50, 16-09-2003Als ik zie hoeveel muismeters mijn windhoosgebruikende kennissen maken terwijl ik gewoon in bijna alle programma's met uniforme toetscommando's aan het racen ben, dan denk ik dat voor veel mensen een 1-knops muis zeker RSI-voorkomend is.
Laurens om 17:37, 16-09-2003Ik wil wel eens muismeters vergelijken tussen jou en mij, ik ben er van overtuigd dat ik er veeeeel minder maak met een scrollmuis.
Laurens om 17:37, 16-09-2003Hoeveel 1-knoppers gebruiken ook daadwerkelijk het contextuele menu? De meesten zoeken allemaal de menubalk op.
Laurens om 17:37, 16-09-2003Sneltoetsen gebruik ik ook veel, dat heeft weinig met de knoppen te maken.
Laurens om 17:37, 16-09-2003Blijkbaar is er een behoefte aan de 2knops muis anders kochten niet zoveel mensen die, en werd er door software ontwikkelaars niet overal een contextueel menu ingebouwd. Als je veel moet scrollen, pannen, in- en uitzoomen zoals ik de hele dag doe, is een 2 knops muis met scrollwheel onontbeerlijk.
Laurens om 17:37, 16-09-2003Het is een reeds jaren uitgesproken wens van vele macgebruikers waar maar geen gehoor aan wordt gegeven. Veel mensen betalen nu 2 keer voor een muis. 1 keer voor een prachtige muis die meteen in de kast verdwijnt, en 1 keer voor de lelijke meerknopsmuis die er apart bij gekocht moet worden. Waarom niet gewoon een muis ontwikkeld en de mensen een keus geven?
Laurens om 17:37, 16-09-2003Da's net zoiets als het geheugen in de laptops bij Apple. Die worden standaard geleverd met 2 te kleine geheugenbalkjes erin. Als ik er dan later iets bij wil prikken zit ik altijd met zo'n balkje waar je niets aan hebt. Nu moet je flink bijbetalen (107 da's zo ongeveer de prijs van die 2x256) als je 2 Dimmetjes van 256 wilt laten vervangen door 1 van 512. Wil je iets bijprikken zit je met zo'n onverkoopbaar reepje omdat er 1 uit moet vanwege ruimtegebrek. Ze moeten gewoon standaard met 1 x 512 leveren. En bij Apple uit laten breiden is veel te duur, kwaliteit of niet. Da's niks anders dan PC geheugen en bij Tweakers kun je precies zien wat het wel mag kosten.
Belangrijk: vereist een voor Bluetooth geschikte Macintosh (met een ingebouwde module of een geschikte D-Link DBT-120 USB Bluetooth-adapter; oudere D-Link DWB-120M-adapters worden niet ondersteund) en Mac OS X versie 10.2.6 of hoger.
MacFanGuy om 9:31, 17-09-2003Zie hier of hier.