Nieuw voor Nederland is dat deze Apple Store een helemaal ronde Genius Bar gaat krijgen, hulp kan dus over de volle 360 graden aangeboden worden.
En ik zoeken naar een geheel ronde toonbank... Of zoiets...
Zijn het 5 of 6 vierkante tafels in één ruimte met daarop een bordje Genius Bar. Viel dus een klein beetje tegen.
En ik had nog een andere verwachting: Ten tijde van de boekhandel die daar gezeten heeft, was er volop ruimte met nog twee verdiepingen. Helaas gaat de trap niet verder dan een paar toiletten op de eerste verdieping. En de rondgang op de eerste verdieping is er ook niet meer. Van alle ruimte die in het pand was, schat ik in dat ongeveer een derde beschikbaar ik voor de shop. De rest zal wel magazijn, kantoor, lesruimte en wat al dan niet meer zijn. En als je bedenkt dat Apple destijds ook de twee winkelruimtes links en rechts van de oude boekhandel erbij heeft betrokken, oogt de gehele ruimte nu kleiner. De ornamenten aan het plafond doen trouwens een beetje Las Vegas-achtig aan.
Wel fijn dat die zwarte schutting in de Passage eindelijk weg is, maar van het resultaat dat daarachter zat, ben ik niet echt (of beter: echt niet) onder de indruk.
En ik ben toch op zijn minst een kwartier in de winkel geweest.... Ik zal van de week nog een keer gaan kijken.