Categorie 'Gratis programma's' uit App Store
30 september 2008 - 12:35   
geplaatst door: Benignus
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/AppStore_icoon.jpg[/img]Apple heeft opnieuw, en dit keer wat  'vreemde', veranderingen binnen de App Store. Ze hebben bijvoorbeeld de See all links en de All Free Apps verwijderd van de Sidebar. Je hebt nu alleen nog een grote verzameling van categorieën waar je in kunt zoeken.

Ik weet niet of ik hier nou zo blij mee ben. Ik vond de 'All Free Apps' namelijk wel een prettige optie, vooral omdat er geen filter op deze zoekaktie zat zodat je dus echt alle gratis applicaties te zien kreeg.

Gelukkig zijn er ook alternatieve manieren om door de inhoud van de App Store te bladeren. Zo kan je op iPhoneExe onder andere op prijs rangschikken en zijn de laatste (gratis) releases ook via de RSS-feed van PinchMedia te volgen.
MB Pro 2,2 Ghz met 2GB Mem, iPhone 16GB Black
Volg mij op twitter: http://www.twitter.com/benignus
Blog: http://www.macfacts.org
Categorie 'Gratis programma's' uit App Store
30 september 2008 - 14:29    reactie #1
geplaatst door: error
Check ook de handige RSS feeds van AppShopper (site sinds vandaag online), zoals:

All Changes
feed://appshopper.com/feed

New Apps (All)
feed://appshopper.com/feed/?filter=new

New Apps (Free)
feed://appshopper.com/feed/?filter=new&type=free

New Apps (Paid)
feed://appshopper.com/feed/?filter=new&type=paid

Price Drops (and Increases)
feed://appshopper.com/feed/?filter=price

Version Updates
feed://appshopper.com/feed/?filter=updates

Via http://appshopper.com/prices/free is bijvoorbeeld heel handig te zien welke applicaties ineens (tijdelijk) gratis zijn geworden.





(Bewerkt door error om 14:38, 30-09-2008)
Categorie 'Gratis programma's' uit App Store
30 september 2008 - 16:14    reactie #2
geplaatst door: slechtkwast
error: error site gaat niet open  :mad:

(Bewerkt door slechtkwast om 16:17, 30-09-2008)
Weg met de overheid weg met de mensheid.
Categorie 'Gratis programma's' uit App Store
30 september 2008 - 16:59    reactie #3
geplaatst door: error
Hmmm... blijkbaar hebben ze wat opstartproblemen. De RSS feeds draaien sinds een paar dagen en de website sinds vandaag. Wellicht hebben ze in die korte tijd alle bandbreedte opgesnoept en heeft hun webhost ze tijdelijk uitgeschakeld.

Probeer het later nog eens! Ik vond hun feeds handiger dan die serie van PinchMedia.