JPZ om 12:25, 20-03-2006Ik geloof echter ook oprecht dat Macfreak zich beter afzijdig kan houden in dit soort zaken.Er over berichten,natuurlijk,maar partij kiezen,nee!
Leon om 10:01, 20-03-2006Zou de boel zo smelten als dat de maker van de foto's van de stekker doet vermoeden, dan had de boel aan elkaar geplakt/versmolten geweest. Aan de vervorming van de stekker te zien is het geclaimde fysiek niet eens mogelijk, want de connector is door het smelten zo verdikt dat hij los gezeten MOET hebben van de connector in de MacBook. Had hij er in gezeten, dan was de verdikking plat geweest omdat het gesmolten kunststof omsloten is door de behuizing in de MacBook. Iets dat niet op de foto's te zien is.
Vitruvius om 13:58, 20-03-2006Los van of het nu waar is of niet, zou ik bij zo'n situatie eerst naar de apple dealer gaan of applecare laten langskomen. Dat ie dat onmiddelijk op het net gooit en Apple beschuldigd zonder zelf te weten hoe de vork aan de steel zit vind ik gewoon heel onbeleefd!
Salabim om 15:27, 20-03-2006Het is op basis van een paar foto's en niet ter zake doende proefjes namelijk niet mogelijk om goede journalistiek te bedrijven.
Salabim om 15:27, 20-03-20062: In afwezigheid van de eigenaar urineert zijn kat over de MagSafe.Immers, de kat krijgt de laatste tijd minder aandacht dan hij gewend is en neemt de 'concurrent' even onder handen.De kattenurine werkt als een electrolyt. Er ontstaat dus geen kortsluiting, maar een soort electrolyse. De vloeistof wordt heet en begint te koken. De MagSafe schiet door het geborrel los van de MBP.