
Foto's makkelijk naar vectors met Adobe Shape CC
Adobe heeft recent een nieuwe app voor de
iPhone en
iPad uitgebracht, Adobe Shape CC, waarvoor ze nu een demovideo hebben gemaakt.
In deze video kunnen we zien dat het een indrukwekkende app is, want je kan er met de iPhone of een iPad een foto makkelijk mee in vectoren veranderen, die dan weer heel makkelijk in Illustrator CC binnengehaald kunnen worden. En als je vector-art met veel lagen maakt is het ook geen enkel probleem, de formatie zijn helemaal compatibel ook daarmee kan je dan in Illustrator doorgaan.
In onderstaande video kan je precies zien wat het programma allemaal kan, en hoe goed het met Illustrator in combinatie met de Creative Cloud samenwerkt.
Als je Adobe Shape CC in de App Store zoekt dan kan je dat via
deze link vinden. De app is gratis en je kan het gebruiken met een gratis Creative Cloud lidmaatschap met 2 GB opslag. Als je meer opslag wilt kan dat ook, maar dat kost wel geld.
Meer informatie over Shape en Adobe's Creative Cloud kan je vinden op
deze pagina van Adobe.