[img=right]http://img52.imageshack.us/img52/3178/afbeelding4g.png[/img] We hadden recent al
een nieuwsbericht over de Samsung Galaxy Tab, een tablet waarvan het alle schijn heeft dat het het eerste zal zijn die de concurrentie met de iPad zal proberen aan te gaan.
Het gaat daarbij trouwens om een tablet met een 7 inch scherm, terwijl de iPad een scherm met een diagonaal van 9,7 inch heeft. Maar tegelijkertijd doen
geruchten de ronde dat Apple ook bezig met het ontwikkelen van een kleiner versie van de iPad èn dat Samsung later ook met een grotere Galaxy Tab zou komen.
Kortom, geruchten genoeg om lange winteravonden mee te vullen, maar hoe ziet de interface van de Galaxy Tab er nu in het echt uit? (voordat je op Play drukt bij onderstaand filmpje is het misschien een goed idee om het volume van je speakers niet voluit te hebben staan).
Ik was eerlijk gezegd nogal verbaasd hoever ze hierbij zijn gegaan met het kopiëren van de interface van de iPad, waardoor het eigenlijk nauwelijks een eigen 'smoel' lijkt te hebben, maar eerder overkomt als een een wat slecht uitgevoerde imitatie. Het meest opvallend is nog dat ze wel zelf een calculator hebben bedacht, maar die ziet er dan ook niet erg mooi uit.
Verder viel me ook nog op dat het browsen wel erg langzaam gaat, maar misschien dat er ook Flash-elementen geladen worden? En verder lijkt dit tablet een 16:9 verhouding te hebben, iets wat filmfanaten misschien iets gelukkiger zal maken.