[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/gerucht.gif[/img]Bij AppleInsider is
te lezen dat ze hebben gehoord dat het management bij Apple zo opgetogen is over Lion dat ze bepaalde hardware nog niet uitgebracht hebben maar hebben uitgesteld, omdat ze vinden dat die beter tot hun recht komt met de nieuwe versie van OS X.
Het zou hierbij gaan om de Sandy Bridge MacBook Air, de Mac mini en de LED Cinema Display, allemaal met Thunderbolt.
Dat lijkt te suggereren dat Lion goed op schema ligt en dat het eerder aan het begin dan aan het eind van juli uit zal komen, want het lijkt me sterk dat ze meer dan een maand op die nieuwe hardware gaat 'zitten'.
Hetzelfde principe, wachten op het nieuwe besturingssysteem voordat je nieuwe hardware uitbrengt, zou op dit moment trouwens ook toegepast worden op de iDevices. Want daar heeft het er alle schijn van dat we nieuwe versies van zullen zien als iOS 5 eenmaal uitkomt komende herfst.