De nieuwe Mac mini uit elkaar gehaald
17 juni 2010 - 08:53   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Mac_mini_2010.png[/img]De nieuwe Mac mini is nog maar net uit, maar de dames en heren van iFixit zijn er natuurlijk weer als de kippen bij om dit nieuwe model ook weer helemaal te demonteren. Zoals altijd is dat weer allemaal vastgelegd en over drie pagina's en met 23 kristalheldere foto's kunnen wij er ook van meegenieten.

Wat daarbij opvalt is dat het veel makkelijker is geworden om het RAM-geheugen te vervangen, maar dat een nieuwe harddisk plaatsen wel wat meer werk vereist.

Want deze Mac mini is nu helemaal opgebouwd met schroefverbindingen, en is dus ook uit elkaar te schroeven. En dus hoeft er, zoals wel het geval was bij de voorgaande modellen van de Mac mini, geen plamuurmes meer gebruikt te worden om deze mini open te krijgen.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
De nieuwe Mac mini uit elkaar gehaald
17 juni 2010 - 09:56    reactie #1
geplaatst door: Borgmonster
Gefeliciteerd met je historisch aantal berichten Robert!

15000 !!!!!  :wacko:  vijftienduizend   :woot:


Wauw.
iMac 21.5" | 3.06 GHz | 1 TB | 4 GB| Magic Mouse - iPod nano 16Gb 5e gen. Quidquid latine dictum sit, altum viditur -  MacBook Pro 17" SSD - MacBook Pro 13" - iPhone 6S - iPhone 11 Pro
De nieuwe Mac mini uit elkaar gehaald
17 juni 2010 - 12:57    reactie #2
geplaatst door: Robert
Gut, ik had het zelf nog niet eens gezien. Maar voor een feestje is het natuurlijk te laat, want dit is al bericht 15001!  :happy:

Kortom: op naar de 20.000!
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
De nieuwe Mac mini uit elkaar gehaald
17 juni 2010 - 14:43    reactie #3
geplaatst door: mayo
 :thumbs-up:  :worship:
It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so - Mark Twain
De nieuwe Mac mini uit elkaar gehaald
17 juni 2010 - 17:43    reactie #4
geplaatst door: 3DGuy
Gefeliciteerd Robert :shakehands:

Terug on topic;
De Jongens van macminicolo hebben de server versie ook al binnenste buiten gekeerd!
De nieuwe Mac mini uit elkaar gehaald
18 juni 2010 - 00:04    reactie #5
geplaatst door: DNA
Nu moeten we wel even gaan zeuren zoals dat altijd op zoveel sites gaan wordt.

Maar maar jullie fanboys..
Als je al die onderdelen los koopt bij computer-online-de-goedkoopste-ik-kan-het-zelf.nl
Dan ben je veel goedkoper uit dan zo'n stomme Mac te kopen!

Jullie fanboys betalen alleen maar voor het logo!
Dit wordt in dezelfde fabriek gemaakt dan Acer!

:shutup:  Ja, ik ben denk ik ook besmet met het Apple hate virus na het veel lezen op nujij.nl > reacties.
Apple = Click, Boom, Amazing!
De nieuwe Mac mini uit elkaar gehaald
18 juni 2010 - 00:29    reactie #6
geplaatst door: 3DGuy
Hoezo Fanboys?
Dit is volgens mij vooral een gebruikers site waar je ook een kritisch opmerking kunt maken en lezen.

En ik denk dat het voor elke computer geld dat de losse delen goedkoper zijn dan de complete computer.
Als je al de zelfde onderdelen en behuizing kunt krijgen. En je krijgt er natuurlijk ook nog systeemsoftware, garantie enz. bij en je krijgt ook geen doos met onderdelen die je zelf aan elkaar moet knopen!