Square released iPhone betaal App
11 mei 2010 - 16:49   
geplaatst door: mikus
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/AppStore_icoon.jpg[/img]Square heeft officieel zijn iPhone betaal App gelanceerd.
De App, ook Square genaamd, volgt hierin de al eerder gelanceerde versie voor de iPad.


De App maakt geeft een nieuwe draai aan mobiel betalen en is dus uitermate geschikt voor kleinere bedrijfjes omdat het niet meer nodig is om grote kassa's en creditcard apparaten aan te schaffen.

Voor betaling met een credit card heb je echter wel een speciale Dongle nodig die in de iPhone / iPad word gestoken. Deze zal snel in de verkoop gaan nu de software te verkrijgen is.

Speciale features zijn o.a. het bereken van de BTW en de factuur middels e-mail of SMS.
Je moet natuurlijk wel beschikken over een internetverbinding om de transactie's mogelijk te maken. De App is gratis verkrijgbaar in de AppStore en geschikt voor iPhone, iPad en iPod Touch.

Net als bijvoorbeeld Paypal brengt Square een klein percentage in rekening voor de administratiekosten.

Bron: 9To5Mac




*iMac 2,4Ghz 24 inch, PowerMac G5 2,5 Ghz dual op 94 cm Philips Ambilight, 2 X iPhone 3GS, iPad Wifi 16 gb Plus een hele hoop aan knutsel Macs.*
Square released iPhone betaal App
11 mei 2010 - 18:31    reactie #1
geplaatst door: error
Allemaal leuk en aardig, maar deze applicatie is (nog) niet verkrijgbaar in de NL App Store.
Square released iPhone betaal App
11 mei 2010 - 18:45    reactie #2
geplaatst door: mikus
Denk dat er voor de Europese markt nog het een en ander moet worden aangepast.

Al het vast wel gedaan zal worden betwijfel ik dat er veel kleine bedragen worden betaalt met een credit card.
Ik denk dat het een kwestie van tijd is voordat er ook PIN betalingen op deze manier kunnen worden afgehandeld.
*iMac 2,4Ghz 24 inch, PowerMac G5 2,5 Ghz dual op 94 cm Philips Ambilight, 2 X iPhone 3GS, iPad Wifi 16 gb Plus een hele hoop aan knutsel Macs.*
Square released iPhone betaal App
11 mei 2010 - 19:31    reactie #3
geplaatst door: bert
Ipv een losse kaartlezer zou je een foto van de kaart moeten kunnen maken.

En ik heb nog geen idee hoe dat geld dan bij mij komt.... .

Bert
Square released iPhone betaal App
11 mei 2010 - 22:25    reactie #4
geplaatst door: Evocatus
Zo te zien gebruiken ze de magnetische strip. Correct?
Wij schakelen hier over op de chipkaart,
dus eigenlijk voor ons verouderde technologie. Toch?
Weer een nagel aan de doodskist van papiergeld en muntgeld.
Ben daar niet blij mee.