Tover je MacBook om in een Mactablet
5 oktober 2010 - 00:29   
geplaatst door: SteveJobs
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/MacBook_Alu_2008.jpg[/img]Er zijn wel eens vaker DIY mods voorbij gekomen. Deze valt op omdat die op zich nog wel te doen is qua prijs, maar daar staat tegenover dat je wel je MacBook onherstelbaar moet verbouwen!

De totale mod kost ongeveer $50 en dat zijn de kosten zijn voor het touchscreen dat hier gebruikt is. En at is in ieder geval een heel stuk goedkoper dan het Modbook van Axiotron.

Een hacker met de naam Enigma-penguin heeft het volgende filmpje gemaakt.





Interessant om verder te fantaseren over een tablet met een volledige versie van Mac OS X daar op. Zoals eerder gebleken is niet iedereen overtuigd van een volwaardige OS op een tablet. Dat is een van de redenen geweest voor HP om destijds de stekker uit de Slate te trekken die toen draaide op een volwaardige Windows omgeving. Zou diezelfde reden ook gelden voor Mac OS X?  
Don't panic
Tover je MacBook om in een Mactablet
5 oktober 2010 - 12:06    reactie #1
geplaatst door: orange
Wat een ontzettend slecht filmpje weer.

Je ziet niets eigenlijk. Behalve een vage impressie van een dubbelgevouwen MacBook(?).

En het laat ook wel weer zien dat het OS gewoon niet geschikt is voor touch bediening.

Er zal vast wel hier of daar een functie voor te bedenken zijn, maar erg handig en/of mooi lijkt het me niet.
Sinds 12-01-1963.
Hobby > Music in Motion: www.drumcorpsinprogress.nl
Tover je MacBook om in een Mactablet
5 oktober 2010 - 17:52    reactie #2
geplaatst door: melle
Weet iemand over er ook ergens een howto staat voor deze Mod?

Ondanks dat OS X niet echt gemaakt is voor tablets, is het leuk voor onderweg, en als je dan ergens aankomt je Bluetooth keyboard en muis er aan. Lijkt me ideaal.
•Vier keer een iMac i5 27" terug gestuurd•