Peter Villevoye om 10:42, 14-01-2003Los van 'buggy' websites (want daarvoor is Safari's eigen Feedback-knop),welke functies/features zou Safari nog meer moeten bieden of verbeteren ?
Guest om 11:23, 14-01-2003In mijn andere favoriete forum (http://www.gummen.org) maakt Safari (net als Mozilla) de tekst binnen het hoofdframe grijs.Chimera doet dit weer niet.
ctMAX om 11:14, 14-01-2003Ik zou het erg fijn vinden als apple er ook een optie inbouwd om een pagina full-screen te zien. Ik ben webdesigner en als je een webpage wil laten zien aan de klant is het ideaal als je hem full-screen kan laten zien.
Guest om 13:04, 14-01-2003Nee ik ben zeker niet te spreken over internet op een mac.. het gaat traag of het werkt gewoon niet zeker als je merkt dat als je achter windows zit het wel werkt! maar goed ze zijn op de goede weg.. Nu de CPU nu !!
janveenstra om 12:52, 14-01-2003CitaatctMAX om 11:14, 14-01-2003Ik zou het erg fijn vinden als apple er ook een optie inbouwd om een pagina full-screen te zien. Ik ben webdesigner en als je een webpage wil laten zien aan de klant is het ideaal als je hem full-screen kan laten zien.dat kan apple heeft daar al een applescript voor vrijgegeven, kijk hier
Prima browser Safari, maar internetbankieren via ABN is te traag om lekker mee te werken. Voorlopig doet IE dit (helaas) nog het beste.
Heb apple script geprobeerd maar geeft een fout! Dat je sowiezo een Apple script programma moet starten waar je 'voer-uit' moet klikken is wel erg omslachtig.
Pim om 16:36, 14-01-2003-Scrollen met een Logitech wheelmouse is te traag.+geen MS+ziet er goed uit