Volgens een artikel op
Businesswire heeft Epson een tweetal nieuwe projectoren aangekondigd, namelijk de PowerLite 740c en de PowerLite 745c. Beide projectoren hebben een resolutie van 1024x768 en een lichtopbrengst van 2500 ANSI lumen. De projectoren hebben ongeveer een gewicht van respectievelijk 1720 gram en 1770 gram. Ook de afmetingen zijn zeer bescheiden namelijk 193mm diep, 277mm breed en 69mm hoog.
De projectoren hebben dezelfde kenmerken maar de 745c onderscheidt zich door gebruik te maken van een 802.11g draadloze aansluiting. Dit is dezelfde standaard zoals deze door Apple gebruikt wordt onder de naam Airport Extreme.
Het bijzondere daarbij is dat deze projector Keynote van Apple ondersteunt. Daarnaast ondersteunt deze projector ook Powerpoint. Bij de draadloze verbinding kan gebruik gemaakt worden van WEP/WPA voor een veilige verbinding. Hiermee is Epson de eerste fabrikant die Keynote ondersteunt.
Het is ook mogelijk om zonder tussenkomst van een computer een presentatie te geven. Door middel van een PMCIA en een USB aansluiting die op de projector aanwezig is, kan dit gerealiseerd worden.
De prijzen komen te liggen op $2699 voor de 740c en $2899 voor de 745c.
Met dank aan G Force voor het bericht