[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/aboutjobs.jpg[/img]De wereld bestaat uit twee verschillende soorten mensen. Als je bij de naam 'Steve Jobs' denkt: "Wie is dat..?" moet je even verder lezen. Als je wél weet wie ik bedoel: óók verder lezen. Want over mensen die in staat zijn de wereld te veranderen kun je nooit genoeg lezen.
Als je
via Google op 'Steve Jobs' zoekt kom je een hele berg informatie over de CEO van Apple Computer Inc. tegen. Ook zijn er
stapels boeken over de man volgeschreven. Hele volkstammen Mac-fanaten adoreren de man. En gek genoeg zijn er bijna geen fatsoenlijke sites met een overzicht van Steve Jobs en zijn levenswandel tot dusver.
Romain Moisescot heeft daar verandering in gebracht met zijn internetsite
All About Steve Jobs. Een uitermate keurig verzorgde site met een nagenoeg volledig overzicht van alles wat met de persoonlijkheid Steve Jobs te maken heeft. Let op: de site ondersteunt geen Internet Explorer. De maker van de site geeft hiermee blijk van enige humor.
Naast de
Mac OS X Cursus van MacMiep hebben we hiermee er wederom een verplicht nummer voor alle nieuwkomers in de Mac-wereld bij gekregen. En natuurlijk ook gewoon voor oudgediende MacFreaks. Want over mensen die in staat zijn de wereld te veranderen kun je nooit genoeg lezen. Toch..?