FileApp Pro voor iPhone tijdelijk gratis  
10 maart 2010 - 07:58   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/AppStore_icoon.jpg[/img]We maken niet zo vaak melding van programma's die (tijdelijk) gratis in de Appp Store staan, voor de mensen die dat graag willen weten zijn er tenslotte aparte sites die daar lijsten van bijhouden en je kan het zelfs op je iPhone zelf volgen, bijvoorbeeld met PandoraBox.

Voor FileApp Pro maken we een uitzondering, want dat een app die het 'Pro' in de naam wat ons betreft echt waard is en het programma is de komende twee weken gratis omdat het van naam veranderd is (het heette eerst FileAid).

De lijst wat FileApp Pro met je bestanden kan doen is bijna eindeloos en mocht je interesse hebben dan sturen we je bij deze door naar de FileApp Pro website. Je moet je dan wel even door veel vetgedrukte woorden heen worstelen (tijd voor een andere soort marketing daar), maar de hele opsomming is er wel te vinden.

Wat ons betreft in ieder geval een aanrader.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
FileApp Pro voor iPhone tijdelijk gratis  
10 maart 2010 - 09:32    reactie #1
geplaatst door: WiMac
Bedankt voor de tip  :wink:
FileApp Pro voor iPhone tijdelijk gratis  
10 maart 2010 - 12:44    reactie #2
geplaatst door: Guus
Het heeft het 1 keer gedaan en nu valt het steeds uit op de iPod bij verbinden. Het lijkt een leuk programma maar Air Sharing werkt betrouwbaarder bij mij. Ik log overigens in beide gevallen in via de finder.

Guus
Een Apple is emotie...
FileApp Pro voor iPhone tijdelijk gratis  
10 maart 2010 - 14:44    reactie #3
geplaatst door: Jeroendv
Echt bedankt voor de tip! Reuze handig.
FileApp Pro voor iPhone tijdelijk gratis  
10 maart 2010 - 16:00    reactie #4
geplaatst door: mikus
Leuk gratis apps zijn altijd welkom, bedankt  :thumbs-up:
*iMac 2,4Ghz 24 inch, PowerMac G5 2,5 Ghz dual op 94 cm Philips Ambilight, 2 X iPhone 3GS, iPad Wifi 16 gb Plus een hele hoop aan knutsel Macs.*
FileApp Pro voor iPhone tijdelijk gratis  
11 maart 2010 - 11:36    reactie #5
geplaatst door: Gunp
heb hem mee genomen lijkt me wel leuke app
iMac 3.06Ghz Model 2009, iPhone 3G 16Gb, MacBook Pro i5 15" AntiGlare