
Flash in Mavericks eindelijk in zijn zandbak
Flash is software dat samen met Java de twijfelachtige eer heeft dat het erg vaak het doelwit is van hackers. Als je het op je Mac hebt staan dan is het dan ook een erg goed idee om daarvan de automatische updates aan te zetten. Maar ook automatische updates lopen natuurlijk vaak achter de feiten aan, want meestal komen de ontwikkelaars nu eenmaal pas achter de lekken als de hackers er al gebruik van maken.
Het is dan ook een beter idee om de software zo veilig mogelijk te maken, en dat is precies wat er nu met Flash gebeurd is.
Want Flash in OS X 10.9/Mavericks heeft Flash zijn eigen zandbak (sandbox) gekregen, wat betekent dat als het een hacker zou lukken om gebruik te maken van een lek in de software hij niet verder de hele computer over kan nemen.
Als je er meer over wilt lezen dan kan dat op
deze pagina van Adobe blogs.