[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPad_1e_Generatie.jpg[/img]Hiewel de iPad pas in het afgelopen kwartaal voor het eerst over de toonbank ging is het nu al het derde grote verkoop-kanon van Apple.
"De iPad en al zijn Apps en extras genereerde een inkomen van 2,2 miljard dollar voor Apple. Dat is beduidend meer dan de iPod deed in het laatste kwartaal, die bracht 'slechts' 1,5 miljard dollar op. Dit is al half zoveel als de Mac deed in het beste kwartaal waar de omzet ,.4 miljard dollar bedroeg." Dit meld
Business Insider.
Na de iPhone en het Mac-segment vinden we de iPad dus op de derde plaats. Ondanks dat er enkele sceptici waren die ervan overtuigd waren dat Mac en de iPad niet naast elkaar konden leven, lijkt dit dus wel het geval en dat is natuurlijk weer goed nieuws voor Apple.
Bron:
Business Insider