Google Chrome komt uit beta
12 december 2008 - 08:52   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Google_Logo.jpg[/img]Ruim drie maanden geleden was het nieuws dat Google de browsermarkt betrad met een eigen browser onder de naam Chrome.

Inmiddels is het officieel, Chrome heeft de betastatus achter zich gelaten en mag nu als jong volwassene de grote wereld in. De veranderingen sinds de betaversie zouden vooral betekenen dat de browser zich stabieler gedraagt in combinatie met audio- en videoplugins en dat de JavaScript engine een stuk sneller is geworden.

Dat Chrome zo snel de betastatus achter zich heeft gelaten zou wel eens kunnen komen doordat het, ondanks de aanvankelijke interesse, Chrome nog niet gelukt is om erg veel marktaandeel te vergaren.

Maar als het gerucht waar is dat Chrome misschien al geïnstalleerd op PC's zal gaan worden dan zouden die cijfers natuurlijk wel eens hard kunnen gaan klimmen.

En nu maar geduldig wachten om te zien wanneer de eerder beloofde versies voor de Mac - en Linux - uit zullen gaan komen.

Bron: Macworld.com

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Google Chrome komt uit beta
12 december 2008 - 12:01    reactie #1
geplaatst door: denn88
De Windows versie start heel snel op en alles voelt heel snel. Ben benieuwd naar de Mac versie!! Google Chrome gebruikt dezelfde open-source 'render-engine' als Safari, ofwel WebKit.

Er was een tijdje geleden sprake van dat DE Microsoft Steve en zijn team een oogje worpen op de WebKit render engine omdeze wellicht te gaan gebruiken in een toekomstige versie van Internet Explorer, maar dat zal MS kennende niet doorgaan.

Maar meer concurrentie is goed, Firefox en Safari doen het volgends de cijfers erg goed. Chrome is hoopvol!
Atlantisdesign.nl - webDesign en de Mac. Bezig met webdesign / webdevelopment? Je eigen Mac als lokale webserver?
iPhone 4, 16 GB (black) | MacBook Pro 15", 2.44Ghz Intel Core 2 Duo,  4GB Ram | Airport Extreme | MacMini Intel Core 2 Duo, 4GB Ram | PowerMac G4 MMD Dual 1Ghz.
Google Chrome komt uit beta
12 december 2008 - 13:02    reactie #2
geplaatst door: Robert
Nadat het gerucht ging dat MS ook op Webkit over zou gaan is dat openlijk door Steve Ballmer van Microsoft tegengesproken. Dus het is niet waarschijnlijk, in ieder geval voorlopig, dat dat gaat gebeuren.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.