[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/apple.jpg[/img]Ter gelegenheid van het
tiende verjaardagsfeest van Google hebben ze ook
de index uit dit die tijd weer in al zijn glorie terug gezet en zijn er oude internetpagina's uit de archieven gediept en weer online te bewonderen, waarin
de complete site van Apple uit 2001.
Wel even opletten dat deze ervaring gevaarlijk kan zijn voor mensen met ernstig nostalgische neigingen, het risico is dat ze er uren achter zullen blijven zitten terwijl ze opmerkingen slaken die in de regel beginnen met: "ja, ja, ik kan me nog goed herinneren..."
Het leuke van die site, behalve de nu wat oubollig aandoende en daardoor charmante
look, is dat dat midden in de periode was dat Apple serieuze pogingen deed om weer uit het dal te klimmen. De gekleurde iMac G3 ging als warme broodjes over de toonbank en de iPod zorgde voor een revolutie. Kortom, leuk om te zien en blij dat Apple toen ook inderdaad uit het dal heeft weten te komen.
Google heeft trouwens ook
een FAQ online gezet over het hoe en waarom van deze actie waar ook in te lezen staat dat deze content één maand online zal blijven staan.