Aandeel Apple behaalt weer record
4 januari 2011 - 08:03   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Numbers_09_icoon.jpg[/img]Gisteren is het aandeel Apple voor het eerst in de geschiedenis over de 330 dollar per stuk uitgekomen - het staat er na sluiten van Wall Street weer net onder - en daarmee kwam Apple's totale waarde voor het eerst boven de 300 miljard uit.

Zo'n marktwaarde is natuurlijk erg betrekkelijk, want als de beurs morgen in elkaar zou klappen dan is die papieren winst natuurlijk weer allemaal als sneeuw voor ze zon verdwenen. Maar het laat wel duidelijk zien dat de underdog van tien jaar geleden duidelijk een enorme comeback heeft gemaakt.

En mocht de iPad echt zo hard door blijven groeien als de meeste analisten verwachten, dan lijkt het er op dat de groei van het aandeel ook nog wel even door zal gaan (en dan hebben we het nog niet eens over de almaar stijgende verkopen van de Mac en het succes van de iPhone en iPod touch gehad).
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.