Diverse updates voor iLife '06
16 mei 2006 - 00:10   
geplaatst door: Leon
[img=right]http://www.macfreak.nl/~redactie/static/softwareupdate.jpg[/img]Apple heeft zojuist vier (flinke) updates uitgebracht voor iLife '06. Het betreft updates voor iDVD, iWeb, iPhoto en iMovie HD.

  • iDVD 6.0.2: Deze update lost problemen op met betrekking tot het branden van bepaalde 16:9 projecten en verbetert de algehele stabiliteit.
  • iWeb 1.1: Deze update biedt commentaar- en zoekondersteuning voor blogs en podcasts op .Mac. Het lost ook een aantal problemen op met betrekking tot de snelheid van het programma en de snelheid waarmee web pagina's geladen worden.
  • iPhoto 6.0.3: Deze update lost een aantal problemen op met betrekking tot Photocasting van Smart Albums, het delen van iPhoto bibliotheken en het creëren van calenders en boeken.
  • iMovie HD 6.0.3: Deze update lost een aantal problemen op met betrekking tot PAL audio en de weergave van iLife geluidseffecten. Tevens zorgt deze update voor een betere stabiliteit en lost het nog een aantal andere kleine problemen op.


De updates zijn te downloaden via Apple's Software Update programmatuur en vereist iLife '06
Diverse updates voor iLife '06
16 mei 2006 - 00:12    reactie #1
geplaatst door: Daredevil
er komt een dag dat ik verdrink in de softwareupdates! bedankt weer mannen!  :worship:  :apple:
 “To create a new standard, it takes something that’s not just a little bit different, it takes something that’s really new and really captures people’s imagination and the Macintosh, of all the machines I’ve ever seen, is the only one that meets that standard.” — Bill Gates
Diverse updates voor iLife '06
16 mei 2006 - 00:32    reactie #2
geplaatst door: reuel
Die iWeb update is inderdaad een flinke update: 95,3 MB hier :) Ben ik blij dat we hier een snelle internetverbinding hebben! 56 kbps, anyone? :wink:

De in totaal 122mb was binnen 5 minuten gedownload, is toch abnormaal vergeleken met vroeger :) Ik vergeet nooit meer dat er bij ons thuis een bestand van 20 mb werd geprobeerd te downloaden en dat dat zo'n 3 uur kostte - uiteindelijk langer omdat de download soms stopte onderweg (was dan ook op een Windows computer he... ;-) )

(Bewerkt door reuel om 0:44, 16-05-2006)

(Bewerkt door reuel om 1:11, 16-05-2006)
MacBook Pro 13" + 15" - iPad 2 - iPhone 3G - iPod touch 2G
Wij organiseren werkvakanties naar Ghana.
Diverse updates voor iLife '06
16 mei 2006 - 01:10    reactie #3
geplaatst door: MacManiac
Vroeger had ik een harde schijf van 20 mb.... :worship:
Wat niet kan is nog nooit gebeurd...
Diverse updates voor iLife '06
16 mei 2006 - 01:26    reactie #4
geplaatst door: boni
wat krijgen we nou?
na de updates, herstart ik men Mac, open imovie en deze waarschuwing floept te voorschijn.

http://img46.imageshack.us/img46/8606/imovieenvideokaart2yl.jpg
Diverse updates voor iLife '06


Nog nooit gezien.
:blink:
MBA 13” M1-chip / 8 GB geh. / 512 GB SSD - Mac mini M1-chip / 8 GB geh. / 512 GB SSD - MBP 16” M1 PRO-chip / 16 GB geh. / 2TB SSD - MBA 15” M4-chip /  16 GB geh. / 1TB SSD.
 Mijn Mac en Synology NAS'en.
Diverse updates voor iLife '06
16 mei 2006 - 10:55    reactie #5
geplaatst door: koolenboer
een update voor ilife 6
dat ik dit nog mee mag maken  :blink:
hopelijk is idd dat fade probleem opgelost
we zullen zien....
Mac Mini - 2.3 Ghz Intel Core i7 - 16 Gb Ram - 1TB HD, 2 x ATV2, Witte 64GB iPhone 4S,  Witte iPad 3 32GB, Timecapsule 2TB (Dual WiFi)
Diverse updates voor iLife '06
16 mei 2006 - 12:58    reactie #6
geplaatst door: MacSnack
Wel leuk wat nieuwe templates in iWeb 1.1, jammer kun je ze nog niet zelf toevoegen  :dontgetit:
Diverse updates voor iLife '06
16 mei 2006 - 21:23    reactie #7
geplaatst door: HennoB
Ha eindelijk! iWeb kan eindelijk zelf commentaar toevoegen (in plaats van iComment te gebruiken, dus 1 programma ipv 2), en je kunt het als achtergrondproces laten publiceren (je moest steeds wachten), en het leukst nog: alleen de nieuwe dingen laten bijwerken ipv altijd alle pagina's, ook waar niks in was veranderd! Drie van m'n grootste mopperdingen in 1 keer weg. Dank, Apple.

Laziness :
The quality that makes you go to great effort to reduce overall energy expenditure
Diverse updates voor iLife '06
17 mei 2006 - 11:10    reactie #8
geplaatst door: Ferry13
Mijn grootste mopperding is ook opgelost: je kunt nu dat vervelende .Mac-schermpje (als je iWeb opstart) uitschakelen!
Ook prettig trouwens dat er niet alleen een hele zwik nieuwe templates is, maar dat elke template (ook de oude) nu ook voorzien zijn van een blanco pagina, waar alleen de menu-structuur boven staat.
Jammer wel dat je nog steeds niet meerdere sites los van elkaar kunt opslaan en publiceren.
Diverse updates voor iLife '06
17 mei 2006 - 21:32    reactie #9
geplaatst door: pelpinda
Het is in ieder geval zeer goed te horen dat ze voor iWeb nieuwe dingen hebben toegevoegd. Ik moet het allemaal nog uitproberen.
Zelf publiceer ik niet naar .mac account maar naar een eigen site. Ik ben heel benieuwd of daar nog verbeteringen in zijn aangebracht. Ik denk het niet, maar hopelijk gebeurd dat nog!
Verder top dat er nieuwe templates zijn en nog kijken hoe comments op een niet .mac account worden weergegeven!!!!


Wat de snelheid betreft.... pfffffff die vind ik nog niet om over naar huis te schrijven! Misschien nog maar eens volledig afsluiten en opnieuw starten.

Diverse updates voor iLife '06
24 mei 2006 - 15:14    reactie #10
geplaatst door: BartjeGossen
De problemen met de grote afbeeldingen zijn ook nog niet opgelost plaatje van 2 mb wordt wel verkleind naar 300kb maar dat is nog steeds te groot. Dacht dat dat probleem wel onder de opgeloste problematiek van het pagina inladen zou vallen...