[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/harddisk.jpg[/img]Vroeg of laat zullen we allemaal waarschijnlijk ooit slachtoffer zijn van een harddisk die het opgeeft, of zijn we dat al eens geweest. Nu zijn er natuurlijk gevallen van harddisks die plotseling de geest geven, bijvoorbeeld doordat er onverwacht iets doorbrandt. Maar de meest harddisks laten ruim voor het einde al van zich horen, en dat is meestal door geluiden die er eigenlijk niet zouden moeten zijn.
Mocht je daar ooit last van hebben dan is
deze pagina van Datacent de moeite waard, want daar hebben ze de moeite genomen om een heleboel geluiden, het zijn er op dit moment 35, van harddisks waar het niet goed meer mee gaat op een rijtje te zetten.
Dus mocht jouw harddisk geluiden produceren die anders klinken dan anders, dan heb je bij deze een extra referentie. En voor de volledigheid: een goede backup blijft natuurlijk altijd van levensbelang voor je data, want er blijven harddisks genoeg die aan hun einde komen zonder dat ze eerst een seintje geven.
Bron:
MacBidouille.com