HTC vindt Apple oneerlijk
12 juli 2011 - 23:42   
geplaatst door: SteveJobs
De big boys van de internationale techwereld zijn de laatste tijd nogal met elkaar in conflict over diverse patenten. Dat is goed te zien in dit overzicht, dat helaas niet helemaal is bijgewerkt, want er kunnen inmiddels een aantal extra lijntjes getrokken worden:



Apple is het laatste jaar zeer actief in het verdedigen van haar patenten en na Motorola, Samsung en Nokia, is het ditmaal het woord aan HTC. Grace Lei, General Counsel van HTC, vond het wel eens tijd om in een verklaring aan te geven dat Apple haar juristenteam inzet om de concurrentie de kop in te drukken. Apple zou liever aanklagen dan een eerlijke strijd aan te gaan met haar concurrenten.

HTC stelt daarnaast ook dat ze er alles aan doen om haar eigen rechten te beschermen en zegt niets te doen dat eventuele patenten van Apple zou schenden.

So it continues.
Don't panic
HTC vindt Apple oneerlijk
13 juli 2011 - 01:25    reactie #1
geplaatst door: Jules
Ja, HTC, we hebben allemaal boter op ons hoofd...
HTC vindt Apple oneerlijk
13 juli 2011 - 04:41    reactie #2
geplaatst door: Robert
Zouden ze bij HTC nog nooit van Calimero hebben gehoord..?  ;)
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
HTC vindt Apple oneerlijk
13 juli 2011 - 09:42    reactie #3
geplaatst door: mgroeneboer
Beetje vreemde opmerking van HTC, want als je niets te vrezen hebt, kun je ook niet de kop ingedrukt worden door gestolen technologieën. Wanneer dit wel gebeurt hebben ze dat dus aan zichzelf te danken, en niet aan Apple die dan blijkbaar hele gewilde technologieën bedenkt en vervolgens terecht voor zichzelf patenteert. Dat is toch juist het idee van concurrentie, het aftroeven van de ander door betere producten op de markt te brengen?
Neem een kijkje op mijn fotokunst shop: Wallstars fotokunst
HTC vindt Apple oneerlijk
13 juli 2011 - 12:16    reactie #4
geplaatst door: JH
Waarom loopt er geen lijntje van Apple naar Samsung en andersom? Het is dan misschien wel geen patentenkwestie, maar wel een gevalletje 'lawsuits' over en weer..
Mac-musician
HTC vindt Apple oneerlijk
13 juli 2011 - 13:20    reactie #5
geplaatst door: PS-MacGek
Hmm, er staat toch echt "Lawsuits in the mobile business" boven.
Niet "Patents".
JH heeft wat dat betreft dus gelijk.  :cool:
De enige verklaring die kan bedenken is dat dit plaatje van vóór de "Lawsuits" Apple-Samsung is?  :wink:
MacBook Pro Retina 16" M3 Pro (2024), MacBook Pro Retina 16" Intel (2019), Mac Studio M1 (2022), Mac mini (2018), Mac mini (2012), iPad Pro 11" M1, iPhone 11.
Avatar made by Dale Humphries
HTC vindt Apple oneerlijk
13 juli 2011 - 13:41    reactie #6
geplaatst door: mgroeneboer
Apple en Samsung hebben het toch wel degelijk over patenten?

Maar goed, er staat bij dit artikel dat het niet volledig up-to-date is, dus kan kloppen dat het er inderdaad net voor is geweest.
Neem een kijkje op mijn fotokunst shop: Wallstars fotokunst
HTC vindt Apple oneerlijk
13 juli 2011 - 14:31    reactie #7
geplaatst door: elbo
ach. het is iets meer dan een jaar geleden dat htc nog een verbod op iPad verkopen vroeg. Ik geloof niet dat er tussen alle commerciele bedrijven een Robin Hood zit die het opneemt voor de vrije wereld maar ze zitten er allemaal om hun aandeelhouders tevreden te houden. De een zal wat meer doen aan maatschappelijk ondernemen dan de andere maar de verschillen zijn niet heel erg groot in de electronica industrie.
"One experiment is worth a thousand expert opinions."