IOS 4 vanaf nu beschikbaar
23 juni 2010 - 09:41    reactie #50
geplaatst door: Cailin Coilleach

Citaat
DJAN om 13:50, 22-06-2010... ook iAd kan je blijkbaar niet afzetten...

Vraagje: wat -denk- jij dat iAd uberhaupt doet?

Het is echt niet zo dat je plotseling overal binnen iOS advertenties te zien krijgt hoor. iAd is bedoeld voor programmeurs die hun apps gratis aan willen bieden, maar die alsnog wat inkomsten (via reclame) willen hebben. Er waren al een aantal mogelijkheden daar voor en iAd is de nieuw geboden oplossing van Apple zelf. Natuurlijk kan je het niet uitzetten! Anders hebben die programmeurs geen inkomsten meer :)

Of je moet natuurlijk de betaalde versie van de app kopen, als die beschikbaar is.

Hoe dan ook denk ik dat er aan jouw kant een groot misverstand is over wat iAd is en doet  :cool: Ga nog maar eens lezen

Citaat
iAd is a mobile advertising platform developed by Apple Inc. for its iPhone, iPod Touch, and iPad line of mobile devices allowing third-party developers to directly embed advertisements into their applications.


Niets nieuws onder de zon.

(Bewerkt door Cailin Coilleach om 9:46, 23-06-2010)
iOS 4 vanaf nu beschikbaar
23 juni 2010 - 09:45    reactie #51
geplaatst door: gPod
Ik las al meer overtrokken reacties op dat hele iAds verhaal, dus bedankt voor de opheldering (niet voor mezelf, maar voor degene die er stuiptrekkingen van kregen  :wink: )
g i d e on
iOS 4 vanaf nu beschikbaar
23 juni 2010 - 14:09    reactie #52
geplaatst door: PeterCornelis
Sinds de update van mijn G3 krijg ik een aantal keren per dag deze  mededeling:

http://img339.imageshack.us/img339/1830/schermafdruk20100623om1.png
IOS 4 vanaf nu beschikbaar


Uploaded with ImageShack.us

Dit heb ik al wel twintig keer gezien, telkens andere aantallen, telkens druk ik op Synchroniseer Agenda's. Ik zie geen verschil in iCal, noch op de iPhone. Het blijft maar terugkomen. Oorzaak/oplossing?

Ook heb ik de stellige indruk dat mijn G3 sinds de update nóg trager is geworden, b.v. als ik naar Instellingen ga, kan het wel 5 seconden duren voor het witte scherm vervangen is door het Instellingen-scherm.
14" MBP; iPhone 15Plus; iPad air; TV4; Watch6; Time Capsule; EarPods Pro; AirTags.
www.appleclubeindhoven.nl
iOS 4 vanaf nu beschikbaar
30 juni 2010 - 13:11    reactie #53
geplaatst door: PeterCornelis
Bovenstaande iCal-probleem doet zich niet meer voor.
Irritante traagheid blijft helaas. Dat wisten ze bij Apple natuurlijk. Als ze dat er bij vermeld hadden, had je de keuze gehad om te updaten of niet. Voor een 3G heeft deze major update weinig goeds gebracht.

:mad:
14" MBP; iPhone 15Plus; iPad air; TV4; Watch6; Time Capsule; EarPods Pro; AirTags.
www.appleclubeindhoven.nl