Microsoft mag Skype kopen
20 juni 2011 - 10:32   
geplaatst door: karel apple
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/skype.gif[/img]Op 10 mei hadden we er al een nieuwsbericht over: de intentie van Microsoft om Skype over te nemen.

Inmiddels is ook de laatste belemmering voor deze overname weggenomen: Volgens TechCrunch heeft de mededingingstak van de U.S. Trade Commission verklaard geen bezwaar te hebben tegen deze overname.

Dat betekent dat Microsoft nu $ 8,5 miljard kan aftikken en Skype de zijne mag noemen.

Wat de uiteindelijke gevolgen zullen zijn voor de 700 miljoen geregistreerde gebruikers van Skype, weet nog niemand. Wat we wel weten is dat Microsoft van plan is om Skype te integreren in Outlook en de XBox.
Microsoft mag Skype kopen
20 juni 2011 - 12:25    reactie #1
geplaatst door: Pshot
.
Bewerkt: 31 maart 2021 - 20:24 door macqintosh
Microsoft mag Skype kopen
20 juni 2011 - 17:47    reactie #2
geplaatst door: MacBarry
Ik denk dat Skype al lang "over de top" is. Inmiddels zijn er goede alternatieven waardoor ik me afvraag of Microsoft niet teveel betaald heeft.
Macbook Pro 13" / Ipad 16GB-3G
Microsoft mag Skype kopen
20 juni 2011 - 18:37    reactie #3
geplaatst door: irobin
Een slecht programma die Skype dus Microsoft mag hem proberen beter te maken.
Zowel op mijn imac als mijn windows bakkie draait die zeer slecht en laat zelfs mijn imac vastlopen.
:yucky: