geplaatst door: Robert
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/AppStore_icoon.jpg
Oude tijden herleven met de KORG iPolysix voor iPad
Voor liefhebbers van klassieke synthesizers is de [ituneslink=https://itunes.apple.com/app/korg-ipolysix/id579232173?mt=8]KORG iPolysix[/ituneslink] voor de iPad er eentje die je eigenlijk niet mag missen. Zoals je in onderstaande afbeelding kunt zien is er gekozen voor het uiterlijk van de originele synthesizer, verder is er ook een step sequencer aan boord, een drum machine, een mixer en kan je twee Polysix units aansturen.





Om de introductie van de KORG iPolysix te vieren is deze app tot 31 december in de aanbieding voor de helft van de prijs en [ituneslink=https://itunes.apple.com/app/korg-ipolysix/id579232173?mt=8]kost die nu € 13,99[/ituneslink]. Om KORG iPolysix te draaien heb je minimaal iOS 5.1 nodig en een iPad 2 of nieuwer wordt aangeraden.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Oude tijden herleven met de KORG iPolysix voor iPad
26 november 2012 - 12:43    reactie #1
geplaatst door: JH
Leuk! Tenminste, als er midi-support bij zit en dat is mij nog niet duidelijk...
Mac-musician
Oude tijden herleven met de KORG iPolysix voor iPad
26 november 2012 - 12:51    reactie #2
geplaatst door: odo
Zeker leuk!
Je kunt wel een midi keyboard aansluiten, maar dat bedoel je waarschijnlijk niet.

Can I play using an external MIDI keyboard?

Yes. You can use an external USB-MIDI keyboard such as the microKEY or the nanoKEY2 to play iPolysix. (via the iPad Camera Connection Kit)
Oude tijden herleven met de KORG iPolysix voor iPad
26 november 2012 - 15:01    reactie #3
geplaatst door: JH
@Odo: dat antwoord zocht ik.
Okee, USB-midi werkt dus via de CC-kit: mooi zo :-)
Ik vind het namelijk niks om op die priegelpianotoetsjes op de iPad te spelen.
Mac-musician