
20 jarig jubileum CARD Services Zwolle
Als Apple Authorised Service Provider is CARD Services bevoegd om Apple reparaties zowel binnen als buiten de garantie uit te voeren. Sinds 1994 heeft CARD Services inmiddels al ruim 50.000 reparaties aan Apple-producten uitgevoerd. Met een gemiddelde reparatietijd van 3-5 werkdagen is het ook nog eens een snelle manier om een reparatie uit te laten voeren.
In juni 2014 bestond CARD Services Zwolle 20 jaar en daarom kunnen klanten nu met een defect Apple device langskomen voor een gratis sneldiagnose of advies en ontvangen zij gratis CARD Cleaner, een poetsmiddel voor Apple devices. Je Apple device wordt uitvoerig getest terwijl je bijvoorbeeld een kopje koffie drinkt. Met behulp van de sneldiagnose kan in ruim 80% van de gevallen het probleem achterhaald worden en kan een gerichte oplossing worden voorgesteld. In de overige gevallen moet het apparaat voor nader onderzoek achterblijven.
Verder heeft CARD Services op dit moment nog meer acties lopen in het kader van het 20-jarige bestaan. Die acties zijn te zien op
deze pagina. Op dit moment kan je kans maken op een halfjaar abonnement op iCreate magazine en kan je een SSD-schijf voor je Mac winnen inclusief gratis inbouw.
In 1994 startte CARD Service als Apple-reparatiecentrum, inmiddels is het bedrijf uitgegroeid tot een aanbieder van volledige bedrijfsoplossingen. Van hardware-installaties tot het ontwikkelen van software op maat (websites, apps en FileMaker oplossingen) door zusteronderneming CARD Solutions. Met een structurele klanttevredenheid van boven de 90% lijken vooral de klanten erg gelukkig met de service van CARD Service. Vanaf 2010 heeft CARD Services ook een vestiging in Utrecht.
Via de website
cardservices.nl en de [ituneslink=https://itunes.apple.com/nl/app/mijn-card/id526033853?mt=8]Mijn CARD app[/ituneslink] is het mogelijk om een reparatie online aan te melden, je Apple product te laten ophalen, online de reparatie te volgen en vervolgens retour te laten bezorgen en dat alles verloopt gemiddeld binnen 3-5 werkdagen. Je hoeft de deur niet meer uit en bent altijd op de hoogte van de actuele reparatiestatus. Breng je jouw Apple device toch liever zelf langs, dan ben je natuurlijk altijd van harte welkom aan de Ossenkamp 2c in Zwolle (op industrieterrein de Vrolijkheid).