Update: Google Mobile App lost nu Sudoku's op
11 januari 2011 - 07:25   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Google_logo_Beetje_Groter.jpg[/img]Google heeft een update uitgebracht voor [ituneslink=http://itunes.apple.com/us/app/google-mobile-app/id284815942?mt=8]Google Mobile App[/ituneslink] waarmee je nu ook Sudoku puzzels kunt oplossen.





Meer informatie over deze update is hier te vinden. Maar let op, die pagina is vooral op Android gericht en is er niet erg duidelijk over dat Google Goggles op het iOS in Google Mobile App geïntegreerd is.

Deze update is trouwens ook veel beter geworden in het herkennen van advertenties, maar die functie werkt alleen in de V.S. Dus waarschijnlijk alleen maar interessant voor mensen die erg vaak aan die kant van de oceaan vertoeven.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Update: Google Mobile App lost nu Sudoku's op
11 januari 2011 - 21:37    reactie #1
geplaatst door: macHook
Ja hoor, werkt ook op de iPhone!!!

geweldig.

Het is natuurlijk wel leuker om ze zelf op te lossen.