[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/PayPal.jpeg[/img]Het was niet de bedoeling, maar het gebeurde toch: Bij een klant van Apple die via de Mac App Store Lion gekocht had, werd $ 4000,- van de rekening afgeschreven. ($ 3878,- om precies te zijn)

Ook op het
support forum van Apple komt dit soort berichten voor. Het blijkt dat deze spookafschrijvingen alleen maar voorkomen wanneer je de Mac App Store in combinatie met
PayPal gebruikt.
Apple wijst naar PayPal en PayPal uiteraard weer naar Apple. Inmiddels schijnt het probleem wel verholpen te zijn en heeft Apple het geld teruggestort naar PayPal, maar door een rare bepaling in de PayPal voorwaarden, kan een bedrag pas op een bankrekening worden teruggestort nadat het eerst helemaal is afgeschreven.
Degene die voor de $ 3800,- is aangeslagen, moet dus eerst zijn bankrekening aanvullen tot dat bedrag, zodat Paypal het kan afschrijven om vervolgens het bedrag minus $ 29,99 (de werkelijke kosten voor Lion) weer teruggestort te krijgen.