iPhone SlingPlayer: TV kijken over 3G
15 februari 2010 - 10:56   
geplaatst door: Hans on his iMac
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Sling_Media_Logo.jpg[/img]Vannacht is er in de App Store een update verschenen van SlingPlayer voor de iPhone. Met deze nieuwe versie kan je nu ook TV kijken over 3G, waar dat tot nu toe alleen over WiFi mogelijk was.

De reden hiervoor is dat en paar weken geleden AT&T in de Verenigde Staten besloten heeft om het gebruik over 3G toch toe te staan, eerder werd dat tegengehouden omdat het teveel bandbreedte zou kosten. Gelukkig profiteren we in Europa ook van deze aanpassing in het beleid van AT&T.

De versie die in de App Store staat wordt nog als 1.2 vermeld, maar het blijkt na downloaden inmiddels om versie 1.3 te gaan.

SlingPlayer in de App Store kan je vinden door http://itunes.apple.com/nl/app/slingplayer-mobile/id309280605?mt=8hier[/url] te klikken.
iPhone SlingPlayer: TV kijken over 3G
15 februari 2010 - 11:07    reactie #1
geplaatst door: Robert
Dat is inderdaad goed nieuws, maar het werkt als je een Slingbox SOLO, PRO of PRO-HD hebt. Dat is ook meteen de reden dat ik het niet in de nieuwsberichten heb vermeld, want volgens mij hebben erg weinig mensen in Europa dit soort apparaten.

Daarbij is het al mogelijk om dit met Elgato-apparaten te doen (en die zijn er volgens mij onder de gebruikers van dit forum een stuk meer) en daar hadden we eerder wel een nieuwsbericht over.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
iPhone SlingPlayer: TV kijken over 3G
15 februari 2010 - 11:08    reactie #2
geplaatst door: Hans on his iMac
Ik weet niet of de Slingbox in Europa zo weinig wordt gebruikt, zelf kan ik iig 4 mensen in NL die er eentje hebben.

iPhone SlingPlayer: TV kijken over 3G
15 februari 2010 - 14:58    reactie #3
geplaatst door: het ModeratorTeam
In dat geval is het waarschijnlijk de moeite voor meer mensen en verplaatsen we dit bericht even naar de nieuwsberichten.
met vriendelijke groet, het ModeratorTeam
iPhone SlingPlayer: TV kijken over 3G
15 februari 2010 - 16:27    reactie #4
geplaatst door: Brinky
Maar dan mag de kop wel iets aangepast worden. Ik werd een beetje teleurgesteld.  :cry:
iPhone SlingPlayer: TV kijken over 3G
15 februari 2010 - 22:30    reactie #5
geplaatst door: janau
Nu heb ik zowel EyeTV als Slingbox. EyeTv geeft doorgaans een scherper beeld, maar de beelden stokken gauw. De Slingbox geeft vloeiender beelden, al kunnen die wel wazig worden.