Sinds vandaag ben ik ook in het bezit van een Radio Remote.
Ik heb alleen een grove fout in je review opgemerkt:
Ook mis ik een soort "favorieten-lijstje" en de mogelijkheid om automatisch een aantal bekende stations vast te leggen. Het is namelijk zo dat de navigatie-knoppen wel sterke stations opzoeken, maar zodra je het eerste station vastgelegd hebt vervalt deze functie en moet je voor de rest alles handmatig invullen. Als je je dan ook nog voorstelt hoe irritant het kan zijn om op een Nano-scherm te zoeken op 107.2 met zo'n scrollwieltje, dan kan ik niet anders concluderen dan dat dit gedeelte gewoon niet lekker werkt.
Dit is pertinent onwaar. Op het moment dat ik een paar stations vastleg kan je nog steeds gewoon automatisch het volgende station opzoeken, gewoon de forward of back knop eventjes ingedrukt houden en plop, daar is de volgende. Het is dus totaal niet waar dat je maar één station vast kan leggen en daarna handmatig de rest vast moet leggen, en dat de autozoek functie dan niet meer functioneert.
Je legt er een vast, houd de forward of back knop op de iPod ± 1 seconde ingedrukt en hij zoekt naar de volgende sterke. Automatisch.
Ik dacht, ik zeg het maar even