geplaatst door: SteveJobs
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/gerucht.gif
Kleinere Dock Connector voor alle iDevices al dit jaar?
Apple werkt mogelijk al aan een update voor alle iDevices om de kleinere Dock Connector al dit jaar in alle iDevices toe te passen. Tenminste als we de website iMore mogen geloven. iMore wist eerder al een aantal interessante geruchten te verspreiden die best wel eens zouden kunnen gaan kloppen. Zo zagen we een aantal mock-ups of spyshots voorbij komen van de nieuwe iPhone, of iPhone 5 en het gerucht dat Apple zou werken aan een iPad Mini.

Zowel de nieuwe iPhone als de iPad Mini zouden op de planning staan voor aankomende 12 september. Nu komt er nog een gerucht bij en dat is dat ook de huidige 9.7'' iPad (de nieuwe iPad) een update krijgt. Zo zou deze dunner worden, de Dock Connector kleiner en zou de nieuwe iPad na deze update ook minder warm worden. Met het vervangen van de grote Dock Connector hoort natuurlijk ook een mini Dock Connector adapter en ook deze zou al door Apple in september beschikbaar komen, zodat alle accessoires nog steeds compatibel kunnen zijn met de kleinere Dock Connector.

Don't panic
Kleinere Dock Connector voor alle iDevices al dit jaar?
7 augustus 2012 - 09:19    reactie #1
geplaatst door: Iphonefan123
leuk die standarisering maar uiteindelijk betekent dat we straks bij onze gadgets geen oplader meer krijgen. en dat je met bv je samsung lader al je appraten gaat opladen.

op dit moment laden we thuis alles op met de ipad lader. lekker snel laden je iphone!
sja wat zal ik zeggen
(  mac mini 5.1  airport express v3  airport extreme v5 airport extreme v6  iphone 7  iPad air 2  apple tv3)
Kleinere Dock Connector voor alle iDevices al dit jaar?
7 augustus 2012 - 11:07    reactie #2
geplaatst door: Ruben
Dan kun je toch nog steeds je Apple lader gebruiken.
MacBook Air, Powerbook G4, iBook, iMac