Leopard al twee miljoen keer verkocht
30 oktober 2007 - 14:56   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Leopard_Doos_Alleen.jpg[/img]Vierdagen nadat OS X 10.5/Leopard in de verkoop is gegaan deelt Apple mee dat het inmiddels al twee miljoen keer over de toonbank is gegaan, een stuk meer dan de recordverkopen die Tiger eerst behaalde.

Steve Jobs zegt over dit goede nieuws het volgende:

Citaat


Early indications are that Leopard will be a huge hit with customers. Leopard's innovative features are getting great reviews and making more people than ever think about switching to the Mac.


Vrij vertaald:

Het lijkt er op dat Leopard een enorme hit zal zijn voor onze klanten. Leopard's vernieuwende functies krijgen uitstekende reviews en zorgen dat meer mensen dan ooit denken om over te stappen naar een Mac.



Wij hopen dat hij gelijk krijgt, een groter marktaandeel voor de Mac zorgt dat er meer mensen rekening met het platform zullen houden.


Bron: Gizmodo
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Leopard al twee miljoen keer verkocht
30 oktober 2007 - 15:11    reactie #1
geplaatst door: Zormac
Je zult het al wel gemerkt hebben bij de aankoop van de aanbiedingen bij Macdiscount.
Dit zijn al mooie bewijzen.
Leopard al twee miljoen keer verkocht
30 oktober 2007 - 15:11    reactie #2
geplaatst door: David Bosman
My God!
Goed, ergens verbaast het me ook niet...
Het is nu de vraag hoe lang het duurt tot de meerderheid van alle Macs onder Leopard draait...
(ergens kan dit ook langer duren dan bij Tiger; naar mijn idee sluit Apple met Leopard meer gebruikers uit dan ze toentertijd bij Tiger deden...)
Leopard al twee miljoen keer verkocht
30 oktober 2007 - 15:13    reactie #3
geplaatst door: PSYCHOMAC
Wow !!Da's vlot.

En daar ben ik dus eentje van... Ik heb dacht ik ergens gelezen dat de marketingtrommel goed zijn werk doet en dat een 40% van de mensen Leopard koopt vanwege TimeMachine.  Laat ik daar zelf nou net geen fan van zijn ( werk te veel met te grote -video-bestanden enz.).
iMac 2007 20", iMac 27", iMac 21", 10x iMac G3 , 2x iMac G4, 1x iMac G5 ,2xPM dual 1.8 en dual 2.0 G5; 2x MacPro ;15/17/23inch Display(alu en model ervoor), powerbook 12/15/27inch,  Apple TV, 2xApple Cube/17 "ADC Scherm, PM G4 QuickSilver, en verder nog veel te veel om op te noemen. Een verzamelaar dus!
Leopard al twee miljoen keer verkocht
30 oktober 2007 - 17:07    reactie #4
geplaatst door: JH

Citaat
David Bosman om 15:11, 30-10-2007
Het is nu de vraag hoe lang het duurt tot de meerderheid van alle Macs onder Leopard draait...
(ergens kan dit ook langer duren dan bij Tiger; naar mijn idee sluit Apple met Leopard meer gebruikers uit dan ze toentertijd bij Tiger deden...)

Volgens mij is- en wordt het aantal nieuwe Leopard-gebruikers is groter dan het aantal afvallers. Met andere woorden, er worden meer nieuwe Macs verkocht en Macs ge-upgrade dan dat er Macs op Panther of Tiger blijven, zeker op langere termijn.
Mac-musician
Leopard al twee miljoen keer verkocht
31 oktober 2007 - 15:12    reactie #5
geplaatst door: lector
Ik kan Apple alleen maar feliciteren met zo'n resultaat.
Ik ben benieuwd hoe dat er aan het eind van het jaar uitziet, als de
feestdagen geweest zijn. In zoverre is het een goed moment geweest om
Leopard in oktober uit te brengen. Er is nog wat tijd om de bugs eruit te halen.  :smile: