[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Amazon_Logo_Nieuw.jpg[/img]Hmm, alle fuzz ten spijt moet nu al, voordat de officiële introductie een feit is, worden geconstateerd dat de nieuwe tablet van Amazon waarschijnlijk maar een hele kleine rimpeling zal veroorzaken in de Tablet-zee.
Volgens de laatste
informatie van Gdgt is Amazon's nieuwe tablet ongeveer hetzelfde als de Playbook van RIM, je weet wel, dat ding dat
bijna niet verkoopt en nu met
forse kortingen gedumpt wordt.
De reden is dat het eigen ontwikkelteam van Amazon zich volledig richt op de nieuwe Kindle met kleurenscherm en dus geen tijd had om dit er even bij te doen, waardoor Amazon het bedrijf
ODM Quanta heeft ingeschakeld. En laat dit nu net hetzelfde bedrijf zijn dat voor RIM de PlayBook heeft ontworpen en dezelfde blauwdrukken voor Amazon gebruikt heeft.
En zo is er straks de
Kindle Fire, met een 7" scherm, met een oude Android versie, zonder App Store, zonder camera, met een langzame processor en 6GB opslag, maar dan wel voor $ 250,-.
We zullen zien