Logitech 1080P video nu ook voor de Mac
5 januari 2011 - 09:00   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Logitech_Logo.jpg[/img]Logitech heeft een lijn van HD video camera's (zoals Logitech HD Pro Webcam C910) en een bijbehorende video chat applicatie Vid HD. Maar tot nu toe konden we daar op de Mac niets mee. Maar we schrijven dit niet voor niets in de verleden tijd, want vanaf gisteren is er een driver beschikbaar voor de Mac, en is ook Vid HD voor de Mac vrijgegeven.

Voordat je je neus er voor ophaalt, de Logitech HD Pro Webcam C910 levert beelden van 10 megapixels als je er stilstaande beelden mee opneemt en je kan er 1080P video mee opnemen. HD video conferencing in Skype of Google Talk is dan ook indrukwekkend te noemen, jammer genoeg ondersteunt iChat alleen maar SD.

De driver voor de Logitech HD Pro Webcam C910 is hier te vinden en Vid HD voor de Mac vind je op deze pagina.


Bron: 9To5Mac
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Logitech 1080P video nu ook voor de Mac
2 april 2011 - 21:32    reactie #1
geplaatst door: Kdewi
Ik plan de aankoop van een degelijke webcam. Ik twijfel nog tussen de Logitech QuickCam Vision Pro 9000 for Mac en die Logitech HD Pro Webcam C910. Zijn er mensen die al ervaringen hebben met beide of de laatste?
Mac Pro Nehalem Quad-core - 8 GB Ram - 10.6
Mac Mini 1,66 GHz Core Duo - 1 GB Ram - 10.5
http://wix.com/phovid/watou