HP's nieuwe computer met iPod dock
31 maart 2005 - 03:38   
geplaatst door: oogappel
[IMG=right]http://www.freespace.nu/files/633_1112232796.png[/IMG]Soms ben je wel eens "jaloers" op de "andere" kant. Dit zou zo'n gevalletje kunnen zijn. HP heeft woensdag haar nieuwe lijn gepresenteerd, waaronder de Media Center m7070n PhotoSmart PC. Dit beestje heeft een ingebouwde iPod Dock.

HP, die ook iPods onder licentie verkoopt, denkt hiermee de multimedia machine helemaal compleet te maken. Voor de rest zit er een camera dock, video recorder, multimedia cardreader, HighDef audio kaart en nog een paar andere multimedia opties in deze nieuwe machine.

De andere machines die HP gisteren geïntroduceerd heeft onder de naam "Pavillion", tonen trouwens veel gelijkenissen met de consumentenlijn van Apple (iBooks, iMacs, MacMini); Zilver en wit. In een kort vraaggesprek met de website News.com, maakt de Vice-President Marketing, Tom Anderson, duidelijk dat ze niet Apple achterna lopen. Dit kleurenpalet zou uit een onderzoek gekomen zijn die ze zelf hebben uitgevoerd.
"We doen dit niet omdat Apple dit gedaan heeft, maar omdat consumenten ons verteld hebben dat ze dit mooi vinden".

Voor de geïnteresseerden, de Media Center heeft een prijskaartje van $ 1,249.99 en de goedkoopste "Pavillion" gaat je rond de $ 499,- kosten.

• Link: HP Media Center m7070n Photosmart PC
• Link: HP Pavilion PCs
• Link: News.com artikel met quote van Tom Anderson

HP's nieuwe computer met iPod dock
31 maart 2005 - 08:53    reactie #1
geplaatst door: Robert
Ach ja, maar lelijk en veel belangrijker, een rot OS... :confused: :cool:

Daarbij misschien handig, maar zo'n iPod bovenop ziet er natuurlijk niet uit :yucky:

(Bewerkt door Fool om 8:53, 31-03-2005)
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
HP's nieuwe computer met iPod dock
31 maart 2005 - 08:56    reactie #2
geplaatst door: Missundaztood
is nog het mooiste van de computer, die iPod :happy:
HP's nieuwe computer met iPod dock
31 maart 2005 - 09:04    reactie #3
geplaatst door: Mattnh

Citaat
oogappel om 3:38, 31-03-2005

"We doen dit niet omdat Apple dit gedaan heeft, maar omdat consumenten ons verteld hebben dat ze dit mooi vinden".


Tja, omdat ze 'the real thing' niet willen kopen?

(Bewerkt door Mattnh om 9:04, 31-03-2005)
["They say the classics never go out of style, but they do... they do.
Somehow baby, I never thought we'd do, too."]
["ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn"]
HP's nieuwe computer met iPod dock
31 maart 2005 - 09:06    reactie #4
geplaatst door: Leon
Ik heb wel eens mooiere PC's gezien van HP.
Dit lijkt wel een gatenkaas. Ach, het is net als
met een toetje... Het is vaak het toefje slagroom
en de kers die het afmaakt. Het toefje is hier de
iPod...

:barf:
HP's nieuwe computer met iPod dock
31 maart 2005 - 09:08    reactie #5
geplaatst door: oogappel
Als je door je wimpers tuurt lijkt het op een USB stick...  :cool:
HP's nieuwe computer met iPod dock
31 maart 2005 - 09:12    reactie #6
geplaatst door: MacFanGuy
Tsja, mooi is anders. Overigens niet komende vanuit "Ow, het is een Windows-PC, dus slecht". HP heeft, samen met Sony, nog best redelijke kasten, alhoewel deze gatenkaas daar inderdaad niet bijhoort... En natuurlijk hebben ze "onafhankelijk onderzoek" gedaan naar wat de consument wil...  :cool:
Huh? Wat is dat, een PixelFreak?
HP's nieuwe computer met iPod dock
31 maart 2005 - 10:50    reactie #7
geplaatst door: mcmurk
Ik blijf erbij, ik koop nog altijd een Mac voor het uitstekende OS en voor niets anders. De te trage en slecht uitgeruste computers moet je er gewoon bijnemen. Bij Macintosh computers is het altijd een beetje kiezen of delen en moet je voor een goed uitgeruste computer altijd boven je budjet gaan of net niet en je tevreden stellen met een verouderde CPU, te weinig poorten enz... Je moet niet alles toedekken met de mantel der liefde!

Niet dat het gaat gebeuren - maar als er morgen een OSX versie voor het intel platform zou uitkomen of terug 'Mac-clones' kocht ik het meteen, veel goedkoper, veel beter uitgerust en onder een goed OS (OSX) in combinatie met uitstekende drivers draait alles toch goed of gaan we anders beweren?
HP's nieuwe computer met iPod dock
31 maart 2005 - 10:59    reactie #8
geplaatst door: mvdg
Zo'n fraai geintegreerd geheel maken als de Mac is voor pc fabrikanten misschien wat te veel gevraagd. Het lijkt me ook erg lastig voor die ontwerpers aangezien ze moeten werken met enkel standaard componenten en het mag ook nog eens niets kosten.

Wat kwaliteit van de behuizing ben ik het met MacFanGuy eens, die van HP zijn zo slecht nog niet. Wel vind ik het jammer dat het nog geen enkele fabrikant lijkt te lukken een goeie combi te vinden van aansluitmogelijkheden en een acceptabel ontwerp. Zoals ook in dit geval. Veel aansluitmogelijkheden levert meteen een kast op met allerlei hoekjes, gaatjes, deurtjes enzovoort. Die meestal nog meer plastic aanvoelen dan ze er al uitzien.
Mitch Design : websites en interactieve toepassingen : http://www.mitchdesign.nl
HP's nieuwe computer met iPod dock
31 maart 2005 - 11:03    reactie #9
geplaatst door: MacFanGuy

Citaat
mcmurk om 10:50, 31-03-2005
I veel goedkoper, veel beter uitgerust en onder een goed OS (OSX) in combinatie met uitstekende drivers draait alles toch goed of gaan we anders beweren?


Ja, ik ga inderdaad anders beweren... Want zelfs met het proprietary systeem zoals het nu is bestaat de "perfecte" driver nog niet eens, laat staan als er andere hardware bij komt kijken. Dit is zowel de grote kracht als de enorme zwakheid van het Windows platform.

Bovenstaande is wat mij betreft ook een hoofdreden waarom Mac OS X niet/nooit uit zal komen voor "andere" architecturen.

En te langzame computers?? Die is toch wel een beetje achterhaald, niet? Alhoewel er inderdaad voldoende tests zijn waar er rondjes gedraaid worden rond de G5, is dit toch zeker geen langzame processor.
Huh? Wat is dat, een PixelFreak?
HP's nieuwe computer met iPod dock
31 maart 2005 - 11:05    reactie #10
geplaatst door: buisman
Hmmm...

Zo'n lelijke PC zet je toch altijd op de grond, onder je bureau? Zoals meestal met een toren, toch?
Hoe goed kun je dan nog bij die iPod dock?:dozingoff:

Zo'n dock had aan de voorkant moeten zitten, iets waar je je hele iPod inschuift.
Do not use for the other use
HP's nieuwe computer met iPod dock
31 maart 2005 - 14:57    reactie #11
geplaatst door: Bram Beernink
Het schijnt dat er op de Mac mini ook een voorbereiding zit voor een aansluiting, mogelijk voor de iPod. Zou die van HP dezelfde hebben?
Soon there'll be just two kinds of people: Those who use computers, and those who use Apples. - Think different - iMac 15", 768 MB, 700 Mhz G4 - iBook 14", 1GB, 1.42 Ghz G4, 10.5.5 - MessagePad 2000 - iPod nano silver