Maak je Mac-in-je-auto compleet
25 maart 2005 - 12:05   
geplaatst door: oogappel
[IMG=right]http://www.freespace.nu/files/599_1111748581.png[/IMG]Stel, je hebt eindelijk die nieuwe Mac Mini in je nieuwe Volkswagen[/b] gebouwd. Je rijdt elke dag naar je werk, of wat dan ook, en komt erachter dat het allemaal niet lekker navigeert... Wat doe je dan?

Dan koop je i3 Team; Intelligent Integrated Interface for your Mac and your car.
i3 Team is een stukje software wat een simpel menu op je beeldscherm toont. Het handige van het programmaatje is dat je zelf alle knoppen kan configureren. Als de boel helemaal geïnstalleerd is met de nodige links in het menu, kan je doormiddel van 1 druk op de knop door de software klikken. Precies wat je nodig hebt als je ook nog zonder brokken door het verkeer wilt komen...

Leuke bijkomstigheid is ook dat er allerlei skins te downloaden zijn en dat er de mogelijkheid is om er zelf eentje te maken. Het prijskaartje wat er aan hangt toont $25. Op de website kan je eventueel een demo downloaden.

• Link: Website i3team.com
• Link: Download de demo versie
Maak je Mac-in-je-auto compleet
25 maart 2005 - 12:23    reactie #1
geplaatst door: KarelWillem
Cool! Om maar eens 'jonge' term te noemen.
MacMini. Klein touchscreen en klaar ben je.

Alleen de stroomvoorziening voor die hele handel is een beetje moeilijk gebeuren.
Je wilt niet elke keer de  hele boel op moeten starten als je in je auto start, dus hoe hou je alles onder stroom zonder dat je accu leegloopt?

Als ik nu instap in m'n auto gaan het van: -frontje op de radio -ipod in de houder -navigatiesysteem vastklikken -iBook in de houder op de achterbank. Vervolgens: -ipod aan -route zoeken op navigatiesysteem -filmpje starten op de iBook -rijden. Zo wordt elke route een kwartier langer, maar het is wel leuk.
Zet eens een tentje op.
---
iMac G5 1.8 20" - Powerbook G3/400 - Color Classic - Classic - iPod Photo 30Gb - http://www.etak.tk
Maak je Mac-in-je-auto compleet
25 maart 2005 - 12:28    reactie #2
geplaatst door: oogappel
2e accu inbouwen die ook oplaadt als je rijdt, alleen geheel separaat werkt, lijkt mij de mooiste oplossing hiervoor.
Maak je Mac-in-je-auto compleet
25 maart 2005 - 12:32    reactie #3
geplaatst door: Leendert
Conrad verkoopt car solar cells, plak die op het dak van je bak (iemand met een laro hier heeft dat ook eens gedaan). Nou, dan heb je mooi prik voor je brik!
Maak je Mac-in-je-auto compleet
25 maart 2005 - 14:00    reactie #4
geplaatst door: Pim
Wordt toch behoorlijk wat zonnepaneel op je dak om het spul continu te laten draaien.
Maar die heb ik gelukkig al :-)
Nu nog een MacMini en een touchscreen...



(Bewerkt door Pim om 14:01, 25-03-2005)
Maak je Mac-in-je-auto compleet
25 maart 2005 - 15:24    reactie #5
geplaatst door: mrrobin
Ik blijf met de vraag zitten wat de duurzaamheid is van een mac mini in de wagen...
Kan de HD van zo'n mini tegen een gemiddelde kassei-baan?
Maak je Mac-in-je-auto compleet
25 maart 2005 - 23:08    reactie #6
geplaatst door: Bjinse
De HD van een mini wordt ook gebruikt voor laptops. (Daarom is 80 Gb nu ook het maximum). Die zijn in ieder geval gewend aan reizen, dus dat moet geen probleem opleveren.
The day Microsoft makes something that doesn't suck is the day they start making vacuum cleaners.
Maak je Mac-in-je-auto compleet
26 maart 2005 - 10:20    reactie #7
geplaatst door: oogappel
En anders een mooie kooiconstructie met vering verzinnen...