[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Leopard_Doos_Alleen.jpg[/img]Alle tekenen wijzen er op dat de volgende update voor Mac OS X 10.5/Leopard, met versienummer 10.5.7, erg snel uit kan komen. Inmiddels wordt er al 7 weken getest met verschillende
builds van deze update en komen de nieuwe versies zo snel na elkaar, dat het er op lijkt dat de meeste grote problemen er uit zijn.
In deze update zouden meer dan 100 zaken gecorrigeerd of verbeterd zijn, waaronder verbeterde synchronisatie, een update voor de
speech dictionary (die mogelijk ook wat met de nieuwe iPod shuffle te maken heeft), en verder beteringen voor AirPort, Weergave, iCal, iDisk Syncing, Mail, MobileMe syncing, Netwerk, Ouderlijk toezicht, printen, Safari, Schermdeling, Geluid en Time Machine. Verder zou de update ook de compatibiliteit met sommige USB en Flash drives moeten vergroten. Aangezien dat een onderwerp is dat regelmatig op ons forum terugkomt, zou dat waarschijnlijk een erg welkome verbetering zijn.
Zodra de update daadwerkelijk klaar staat, laten we dat natuurlijk nog even weten.
Bron:
AppleInsider