jetskyer om 9:33, 18-03-2010of je schakelt de capslock gewoon helemaal uit in systeemvoorkeuren.
Robert om 13:08, 18-03-2010[news]In Snow Leopard en in het Engels is het trouwens System Preferences/Keyboard/'Keyboard' tab/Knop 'Modifier Keys...'[/news]
Tomorrowstand om 11:10, 18-03-2010Daarom een nieuwsgierige vraag: wie gebruikt die toets nu eigenlijk veel? Zit zo prominent op het toetsenbord ... dat moet toch een reden hebben?
Tomorrowstand om 11:10, 18-03-2010Ik heb de Caps Lock ook al jaren uitstaan. (collega van me doet dat op zijn Winddoos gewoon rigoreus door de toets van het toestsenbord te verwijderen).Een heel enkele keer (max 1 keer per jaar, schat ik) heb ik die toets nodig. En dan los ik het anders op. Voor de rest: HEERLIJK! (oeps)Daarom een nieuwsgierige vraag: wie gebruikt die toets nu eigenlijk veel? Zit zo prominent op het toetsenbord ... dat moet toch een reden hebben?
Max Gaav om 13:21, 18-03-2010 Dom, dom, dom... Ik moest ook nog kiezen tussen Keyboard of Internal Keyboard. In mijn geval het eerste dus.
michelvdb om 15:52, 18-03-2010 De MacBook Pro met Azerty-klavier heeft die toets broodnodig om cijfers en punten te typen. Je moet echter het Frans - numeriek bord kiezen. Met het Belgisch bord werkt CapsLock niet op de bovenste toetsenrij noch met de punctuatietekens op de onderste rij