Microsoft commercial in scène gezet
30 maart 2009 - 17:43    reactie #25
geplaatst door: mayo
Ha die Joghojogho,
Maar je eet en drinkt en (waarschijnlijk) gaat op vakantie en je stemt op een politieke partij je hebt een vervoer middel of laat je wijsmaken dat het openbaar vervoer beter voor het milieu is etc etc, en zolang ik niet weet met wie je het allemaal doet of niet doet (wat ik ook helemaal niet wil weten overigens) kan ik geen oordeel vellen over het feit of je beïnvloedbaar bent. Ik denk dat jij dus een van die mensen bent die denkt het niet te zijn maarrrrrrrr :wink:

grt
M
ps ik ben dus wel beïnvloedbaar en een duidelijk voorbeeld is, en nu met de billen bloot, ik rijd op een Harley D.
een mooier voorbeeld is er volgens mij (en heineken) niet te vinden  :tounge:
It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so - Mark Twain
Microsoft commercial in scène gezet
30 maart 2009 - 19:24    reactie #26
geplaatst door: werner
Microsoft commercial in scène gezet! Is geen nieuws, want ik had niet anders verwacht.
Microsoft commercial in scène gezet
30 maart 2009 - 19:27    reactie #27
geplaatst door: werner

Citaat
JoghoJogho om 17:31, 30-03-2009
@Mayo
Dan ben ik misschien een uitzondering op de regel? Ik drink geen heineken hoewel ze meestal de leukere reclame's hebben. Ik ben nu geen Apple gebruiker omdat Apple van die geinige reclamefilmpjes maakt. Dat heeft meer te maken met het feit dat ik gemiddeld 5-6 uur per maand bezig was om de computer van de kinderen te ontwormen (ondanks dat ik gefilterd internet heb), te defragmenteren, register opschonen, applicaties herinstalleren, besturingssysteem herinstalleren, en zo kan ik nog wel een tijdje doorgaan.

Ze hebben sinds juni 2007 een Mac Mini en ik heb na de installatie welgeteld maximaal 1 uur aan systeemonderhoud gedaan. IMHO, action speaks louder than words.

Kijk, dat noem ik nou pas reclame. En dat is gewoon niet te filmen!  :tounge:

Jogho Jogho
Microsoft commercial in scène gezet
30 maart 2009 - 20:02    reactie #28
geplaatst door: mayo
precies  :happy:
It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so - Mark Twain
Microsoft commercial in scène gezet
30 maart 2009 - 20:53    reactie #29
geplaatst door: hitchhiker

Citaat
Dick de Roos om 17:06, 30-03-2009
Wel mooi dat het eindbeeld van het filmpje de tekst "Life without walls" was.

Deze was misschien beter geweest?

In a world without walls and fences, who needs Gates or Windows? :music:
Microsoft commercial in scène gezet
30 maart 2009 - 21:19    reactie #30
geplaatst door: Panico
Of je nu de publieke opinie wilt beïnvloeden tbv de oorlogsindustrie of software,
je moet de aandacht van je zwakke punten afleiden en lang, hard schreeuwen.
http://www.pauldj.nl/  ("Interesting reaction! But what does it mean?")
Microsoft commercial in scène gezet
30 maart 2009 - 21:46    reactie #31
geplaatst door: MacFrankie

Citaat
JoghoJogho om 17:31, 30-03-2009
@Mayo
Dan ben ik misschien een uitzondering op de regel? Ik drink geen heineken hoewel ze meestal de leukere reclame's hebben. ...


Juist geen Heineken drinken omdat Heineken van die leuke reclames heeft... Dat is natuurlijk 100% beïnvloeding door de reclame! Je zet je gewoon af ipv  dat je meegaat... :reading:
Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!
Microsoft commercial in scène gezet
30 maart 2009 - 22:45    reactie #32
geplaatst door: JoghoJogho
@Mayo
Natuurlijk ontwikkeld iedereen door reclame een goed of slecht gevoel bij een product. Als je echter zoals ikzelf, kritsich naar aanbiedingen kijkt spaar je soms liever door voor een kwalitatief goed product. Achteraf is dit product dan weer goedkoper doordat de TCO lager uitvalt. Als je de uren die je nuttig kunt besteden ipv systeemonderhoud te plegen daarin meeneemt dan kun je imho voor de prijs van 1 windows notebook wel 2 MPB's aanschaffen.
MacBook Pro 15" 2,2 / 4 Gb / 750 Gb - MacPro 2,66 / 5 Gb / 250 Gb - Mac Mini Core Solo 1,5 / 2Gb / 250 Gb - MacBook Pro 13" 2,26 / 2 Gb / 160 Gb / MacBook Pro 13" 2,3 I5 / 4 Gb / 320 Gb / SL - iPhone 4 16 Gb
Microsoft commercial in scène gezet
4 april 2009 - 18:26    reactie #33
geplaatst door: JPZ
300+ New Features! 50 or so might not be intended but they're still new!
Microsoft commercial in scène gezet
5 april 2009 - 12:59    reactie #34
geplaatst door: ernst
Gutte gut er valt weer iets over MS te gniffelen en de Jobs " schaapjes" rukken weer massaal uit om mee te doen. Zou het ook zo zijn als er eens wat humor ten koste van Apple zou zijn te beleven?
Ik zal eens volgende week als ik iets meer tijd heb een topic over openen en dan kijken hoeveel reacties erop komen die meelachen. Ik denk 0,0...omdat..tja..ten koste van Apple lollig zijn is zooo not done hier. :devil:

Apple fyi gebruikt ook alleen maar mensen die hun welgevallig zijn of uit de bekende castings bureau's komen om hun produkten aan te prijzen. Of dacht je dat Apple alles zo anders doet dan menig grote commercieel bedrijf? Dan leef je echt in teletubbie-land :sleepy:  :sleepy:
pm's worden niet gelezen,e-mail wel.
06-08-2004 +  14-10-2009
Microsoft commercial in scène gezet
5 april 2009 - 13:53    reactie #35
geplaatst door: Peter Villevoye
Gutte gut, Ernst... waarom reageer je nu pas, of überhaupt ?

Maar om je van een wat meer constructieve repliek te dienen:
ik heb eigenlijk nog nooit gehoord van een recente door Apple
in scène gezette "overtuigende" real-life achtige Apple-reclame.
Of in ieder geval sinds 1997 nooit vernomen dat Apple-bashers
(want die bestaan ook) een Apple-commercial ontmaskerden.
Het is dus kennelijk mogelijk om eerlijke reclame te maken.

Dus in dat opzicht is Apple Inc. (of minstens de Apple-achterban
minus jij en nog enkelen) anders bezig dan een ander bedrijf
zoals MS (en hun aanhang). Wie is hier nou de Teletubbie ?

:tounge:

Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
Microsoft commercial in scène gezet
7 april 2009 - 16:00    reactie #36
geplaatst door: ernst
@ Peter:

Ik had belooft er nog op terug te komen alleen vraag ik mij af wat het nut verder is om met voorbeelden je ongelijk aan te tonen terwijl elke welkdenkend mens op zijn vingers kan natellen dat je toch niet zal veranderen of op zijn minst wilt inzien( kunnen is al teveel gevraagd heb ik het idee) dat de gniffelende reacties puberaal en overtrokken zijn alsof "de strijd" tussen de Apple Jahova's en MS-adepten nog steeds niet is gestreden. En dat terwijl Apple's opperhoofd Jobs in 1997 al had aangegeven dat wat hem betreft er geen rivaliteit meer is tussen Apple en Microsoft.

Ondanks deze historische woorden menen anno 2009 de Apple Jahova's nog steeds dat doorgaan gewoon leuk is. Het vervelende is echter, dat grappig zijn ten koste van iemand 1 keer leuk is,twee keer leuk is,maar als het doorblijft gaan op een bepaalt moment een kinderachtig en zuur karakter krijgt imo. Maar dat kan ik - als fervent Apple adept/realist(zie geschiedenis ondanks jouw "ben je niet voor Apple dat moet je wel een MS adept zijn :happy: ) - waarschijnlijk een extremist zoals jij niet duidelijk maken. Opzich niet vreemd want een alcholist zal ook nooit van zichzelf zeggen dat hij een alcohol probleem heeft. Je begrijpt deze metafoor hopelijk wel.

de groeten en ik laat het hierbij. :tounge:

(Bewerkt door ernst om 17:12, 7-04-2009)
pm's worden niet gelezen,e-mail wel.
06-08-2004 +  14-10-2009
Microsoft commercial in scène gezet
7 april 2009 - 17:33    reactie #37
geplaatst door: Peter Villevoye
Teletubbie, Jehova en alcoholist... maar we blijven lachen  :happy:
Jammer dat je er nu ook niet meer inhoudelijk op in wil gaan,
maar van de andere kant: "let's agree to disagree". Cheers !

Ik ben overigens beslist geen Microsoft-hater. Binnen mijn
gebied vind ik oplossingen zoals MS Word, Excel, PowerPoint
(doch misschien niet de recente versies), XAML en SilverLight
prima producten waar ik graag mee werkte of wil werken.
Zelfs Explorer 5 voor de Mac was een uitstekende browser !
Ik beoordeel MS op producten en publicaties, niet op imago.
Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !