MacBook Air EFI Firmware Update 2.1
13 september 2011 - 08:45   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/softwareupdate.jpg[/img]Apple heeft een firmware update voor de MacBook Air klaar staan, die bedoeld is voor de modellen van de MacBook Air met een Thunderbolt poort, die deze zomer uitkwamen. En als je je afvraagt of deze update voor jou is dan kan je natuurlijk altijd even kijken of hij bij jou in Software Update verschijnt.

De update zelf moet er voor zorgen dat de stabiliteit van Lion Recovery via een internetverbinding verbeterd wordt, en ervoor zorgen dat de samenwerking met Apple's Thunderbolt Display beter verloopt terwijl de prestaties van de Thunderbolt Target Disk Mode er ook door zouden moeten verbeteren.

Citaat


About MacBook Air EFI Firmware Update 2.1
This update includes fixes that enhance the stability of Lion Recovery from an Internet connection, and resolve issues with Apple Thunderbolt Display compatibility and Thunderbolt Target Disk Mode performance on MacBook Air (mid 2011) models.

For more information about Lion Recovery, please visit http://www.apple.com/macosx/recovery/.


Deze update is ook te vinden op deze pagina, is maar 3,99 MB groot en je moet er minimaal OS X 10.7/Lion voor op je MacBook Air hebben staan.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.