MacFreak Gamesnieuws
12 mei 2003 - 20:31   
geplaatst door: RVW
Een klein aantal game gerelateerde nieuwsfeitjes:

• De demo van van Unreal Tournament 2003 voor de Mac is de afgelopen dagen ruim 400.000 keer gedownload. Dit is een ongekend succes zo zegt MacGamer. Volgens Tuncer Deniz van MacGameFiles werden er op een gegeven moment per seconde 100 nieuwe downloads van het meer dan 130 MB tellende bestand gestart vanaf de 4 beschikbare mirrors. Deze servers konden de stroom bezoekers nauwelijks aan, en ook MacGameFiles moest maatregelen nemen om overbelasting te voorkomen. Je kunt de demo inmiddels ook bij MacUpdate downloaden vanaf een groot aantal servers.

Aspyr heeft bekend gemaakt dat de Spearhead Expansion Pack voor Medal of Honor: Allied Assault vanaf vandaag te koop is. De demo was al enige tijd te downloaden. Bij Inside Mac Games kun je een preview lezen van Spearhead.

MacGamer vertelt ons ook dat Halo voor de Mac waarschijnlijk rond september uitkomt. Er zijn ook een aantal feiten bekend over de Mac/PC versie van Halo: zo zullen er een aantal extra wapens en multiplayer kaarten beschikbaar zijn, en zal de interface ook aangepast worden zodat het geheel makkelijker met een muis te besturen is. Volgens Westlake Interactive (verantwoordelijk voor de Mac port van Halo) verlopen de programmeerwerkzaamheden voorspoedig en zal de Mac versie netwerk-compatible zijn met de PC versie zodat je het ook op kunt nemen tegen PC gebruikers.
My new computer's got the clocks, it rocks! But it was obsolete before I opened the box.
You say you've had your desktop for over a week? Throw that junk away, man, it's an antique!
Your laptop is a month old? Well, that's great. If you could use a nice, heavy paperweight...
MacFreak Gamesnieuws
12 mei 2003 - 23:12    reactie #1
geplaatst door: DEUZ
Nu nog tegelijk uitbrengen met de PC versies en dan gelijk Hybride (warcraft III)

Cupido: Een schele engel die niet kan richten! Mijn gallery
MacFreak Gamesnieuws
12 mei 2003 - 23:44    reactie #2
geplaatst door: dienjo
was ik hier nu maar eerder op de avond achter gekomen, nu moet ik wakker blijven. zit al op de 5 mbeezzz..z.zzz..z.z....zzzz.z..z... :sleepy:
--------------------------------------------------------
---> I prefer to be called...evil genius
MacFreak Gamesnieuws
14 mei 2003 - 09:41    reactie #3
geplaatst door: iPanda
Hij loopt best lekker, UT2003 demo. Valt me reuze mee!
MacFreak Gamesnieuws
14 mei 2003 - 11:11    reactie #4
geplaatst door: janveenstra
ondertussen heeft atari UT2K4 aangekondigd :P
"It's not easy being a penguin..."
MacFreak Gamesnieuws
14 mei 2003 - 22:36    reactie #5
geplaatst door: Gianni
Bij mij loopt de demo heel traag, mijn syteem voldoet dan ook net niet aan de eisen maar om naar 1 jaar alweer een nieuw powerbook aan te schaffen gaat me wat te ver.
Zijn er nog andere mogelijkheden?
MacBook Pro 2,53GHz-4Gb-OSx10.7.1
MacFreak Gamesnieuws
17 mei 2003 - 20:48    reactie #6
geplaatst door: jewu
Al die spellen zullen waarschijnlijk toch haperen. Ten minste dat doen wel alle spellen die ik op mijn powerbook draai. Moet ik soms een nieuwe 3d-kaart in mn computer doen? WIE KAN MIJ ADVIES GEVEN!!!!  (voorbeeld: warcraft 3 haperd erg)
MacFreak Gamesnieuws
17 mei 2003 - 20:58    reactie #7
geplaatst door: Leon
Dat is eigenlijk stof voor een nieuw draadje, maar in een PowerBook kun je geen nieuwe videokaart stoppen, en afhankelijk van welke PowerBook je hebt zal het al dan niet schokkend gaan doordat het mogelijk een ouder type PowerBook is met beperkte videokaart.
MacFreak Gamesnieuws
17 mei 2003 - 21:20    reactie #8
geplaatst door: Asmodean
Onder welke OS versie spelen jullie die games? Ikzelf speel alleen onder OS 9 en niet OSX, OSX werkt gewoon nog niet echt lekker met games, ondanks dat ik aan de specs. voldoe.
Ik zeg maar zo, ik zeg maar WOEF!!
MacFreak Gamesnieuws
17 mei 2003 - 21:50    reactie #9
geplaatst door: jef
ik speel altijd onder osx.
:thumbs-up: