Begin deze week hebben we besloten om een aantal zaken eens
grondig onder handen te nemen. Een daarvan is de tweedehands aangeboden rubriek op ons forum. Deze rubriek blijft maar groeien en begint een steeds belangrijker deel uit te maken van onze website. Daarom is er besloten om deze rubriek een meer prominente plek te geven op onze voorpagina.
Vanaf vandaag is de indeling van onze voorpagina dan ook gewijzigd. Alle extra's, zoals weer, financieel, de poll en de on-line gebruikers, zijn van nu af aan in een blok ondergebracht. Dit gaf ons ruimte om een extra blok bij te plaatsen waar de laatste 15 tweedehands producten in chronologische volgorde weergegeven worden.
Verder kan er in de tweedehands-aangeboden rubriek niet langer gereageerd worden door bezoekers. Dit omdat veel mensen toch de neiging hadden om off-topic reacties te plaatsen in draadjes waar mensen iets aanbieden. Daarnaast waren de almaar terugkerende prijsdiscussies ook een grote motivatie om hier enkele drastische wijzingen in door te voeren.
Al deze stappen zijn ter voorbereiding op een nieuwe module die in de loop van volgend jaar geïntroduceerd zal worden, waarbij nog beter en eenvoudiger tweedehands spullen aangeboden kunnen worden op MacFreak.