MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
12 november 2002 - 17:39   
geplaatst door: Peter Villevoye
Online-MacGamers kunnen terecht op de nieuwe ViRuS-Clan website voor uitgebreide informatie en hulp over MacGames. Een welkome aanvulling (of misschien zelfs alternatief) op de schaarse Games NieuwsFlitsen en Forum-threads over (on-line) games van MacFreak, want Games zijn immers een verhaal apart.

ViRuS-Clan belooft instructies, strategieën, commentaren, nieuws en roddels. En het wordt niet zomaar gerunbd door enkele moderatoren, maar door kenners en medespelers uit diverse teams en geledingen van de (internationale) MacGames-wereld.

Klinkt als een veelbelovend walhalla voor MacGamers !
Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
12 november 2002 - 18:33    reactie #1
geplaatst door: Stefan
Wat een GEWELDIG mooie site, weer een aanwinst voor mijn bookmarks. :woot:
To infinity and beyond
MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
12 november 2002 - 18:50    reactie #2
geplaatst door: JoepieNL
Ja dat ziet er goed uit! Hopelijk ook aandacht voor TacticalOps (UT)....
MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
12 november 2002 - 18:52    reactie #3
geplaatst door: janveenstra
ruige site  :sigh:
"It's not easy being a penguin..."
MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
13 november 2002 - 09:21    reactie #4
geplaatst door: Franky2002
Zeker niet mijn website: pakt eerst je hele screen (21" in mijn geval) en dat haat ik. Ik wil m'n screen graag een beetje op de helft van mijn scherm houden. Daarna moet je klikken om op de uiteindelijk homepage te komen waar je wat vage kreten tegenkomt (waar als je met je muis over heen gaat, wat uitleg bij komt) en dan moet je ook nog door enkele popups werken.
Deze site heeft alles wat ik liever niet zie. Jammer, want Games intereseren me wel degelijk. :wacko:
MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
13 november 2002 - 09:41    reactie #5
geplaatst door: Flying Dutchman
Bedankt voor de (voornamelijk) positieve reacties!

Als ViRuS member ben ik erg trots op de site. We zullen er alles aan doen om de site zo compleet mogelijk te maken. Als bezoeker kun je daar ook veel aan doen. Gewoon in het forum een opmerking of vraag stellen over een game  :colgate: .

En Franky, ik ben het met je eens wat betreft dat automatisch vergroten van de windows. Ik zal het eens voorleggen aan de ontwerper van de site.

Groet,

Flying Dutchman

(Bewerkt door Flying Dutchman om 9:43, 13-11-2002)
MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
13 november 2002 - 09:44    reactie #6
geplaatst door: Franky2002
Als dat zou kunnen Dutchman...en die popups he, daar heb ik ook een gruwelijke hekel aan... (voegen verder ook niks toe; je kunt het toch allemaal in 1 venster vertellen?).
Verder wens ik jullie wel veel succes met jullie site.
MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
13 november 2002 - 11:59    reactie #7
geplaatst door: Guest
het is inderdaad een hele mooi website. Jammer alleen dat die Virus jongens niet zo goed gamen momenteel. Ik geloof dat ze ergens onderaan de ladder staan momenteel. Grote praatjes, weinig resultaten. Kan iemand mij vertellen welk spel er het meest gespeld word en wie er op nummer één staat.
MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
13 november 2002 - 12:11    reactie #8
geplaatst door: Sjaky
Het meest gespeelde spel op GameRanger was totdat Ghost Recon uitkwam Rogue Spear. De Virus clan is hier in zeker geen slechte clan en staan momenteel 5de op de DAMN Battle league. De nederlandse 'nieuwe' clan RnT staat momenteel bovenaan.
We R n T Alone
MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
13 november 2002 - 13:19    reactie #9
geplaatst door: Flying Dutchman
Citaat
Guest om 11:59, 13-11-2002

Jammer alleen dat die Virus jongens niet zo goed gamen momenteel. Ik geloof dat ze ergens onderaan de ladder staan momenteel. Grote praatjes, weinig resultaten.


Beste gast...wat betreft die grote praatjes....hoe kom je daar nu bij?
Op dit moment staan we 5e (vorig seizoen waren we 3e).
Dit komt o.a. doordat we te weinig clanbattles spelen (te druk met de site ;)) Daar komt nu gellukkig verandering in!
En als we dan toch gaan spelen zal dat voornamelijk Ghost Recon zijn (de opvolger van Rogue Spear).

Enne.... congrats to Sjaky en z'n clan.... goed gespeeld de laatste tijd! Ik hoop jullie volgend seizoen met GhR (en RS) snel tegen te komen!


(Bewerkt door Flying Dutchman om 13:27, 13-11-2002)
MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
13 november 2002 - 16:30    reactie #10
geplaatst door: MacMan
Dank je Dutchman, maarreh, weten de goede mensen hier wel waar we over praten als je het hebt over de Xe plaats op de *DAMN BL? :dozingoff:

voor de nog-niet-zo-met-GameRanger-bekende mensen onder ons:
http://www.planetrainbowsix.com/damnr6
en
http://www.Gameranger.com

Over dat GhR dutch: niet iedereen heeft zoveel geld over om een G4 te kopen, en dat rot-programma draait maar net op mn ouwe iMacje  :sad:
Ezekiel 25:17
And I will take great payment from them with acts of wrath; and they will be certain that I am the Lord when I send my punishment on them.
MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
13 november 2002 - 17:25    reactie #11
geplaatst door: Flying Dutchman
Citaat
MacMan om 16:30, 13-11-2002

Over dat GhR dutch: niet iedereen heeft zoveel geld over om een G4 te kopen, en dat rot-programma draait maar net op mn ouwe iMacje  :sad:


Hey MacMan, ikzelf denk ook niet dat Rogue Spear gelijk verdwijnt. Ook de BattleLeague zal nog wel minimaal een jaar een Rogue Spear ladder hebben. En waarschijnlijk zelfs langer want er is zelfs nog een Rainbow 6 ladder  :biggrin:  .

En de meeste mensen (individueel en clans) zullen het ook naast Ghost Recon blijven spelen, want de spelen verschillen behoorlijk van stijl.

Groet (Flying) Dutchman
MacGames walhalla "ViRuS-Clan"
12 mei 2004 - 20:10    reactie #12
geplaatst door: Eiji
Er kan weer gegamed worden mensen, en wel met de MacFreak® Clan (MFC voor kort)

Kijk maar op de site http://mfc.game-host.org of de database site http://mfc99.game-host.org

Is er hier iemand btw iemand die een server over heeft waar de MFC leden ook op mogen (mss de Virus clan die zo aardig is  :hypocrite: )
Gezocht: powermac G4 800mhz of meer
[MF] Eiji -> www.macfreakclan.cjb.net