Macrofoto's maken met je iPhone
2 december 2013 - 09:16   
geplaatst door: de Redactie
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/iPhone5s.jpg
Macrofoto's maken met je iPhone
De ingebouwde camera in de iPhone, en de meeste andere smartphones, wordt steeds beter, maar ze hebben één manco: het maken van foto's erg dichtbij is niet mogelijk want er is er niet een bij die op korte afstand kan scherpstellen.

En leuke en simpele oplossing daarvoor lijkt Easy-Macro, een lensje in een elastiek dat je makkelijk om je smartphone heen kan doen en zo simpel macrofoto's kan maken. En als 4x vergroting niet genoeg voor jou is, dan kan je er twee met elkaar combineren en zo tot 8x halen.

Het ziet er leuk uit, is makkelijk in gebruik en leek ons een leuk idee als cadeau voor de feestdagen.

Eén Easy-Macro kost bij het bedrijf zelf maar 15 dollar, maar de verzending is jammer genoeg nogal duur: 30 dollar voor internationaal versturen. Maar bij Pixigo.nl hebben ze op dit moment in de aanbieding voor € 9,99 en daar zijn de verzendkosten maar € 1,49.

Wil je er meer over weten, in het promo-filmpje hieronder kan je een aantal voorbeelden zien waar je het voor kunt gebruiken, wij vonden het alleen jammer dat ze niet iemand anders hebben genomen voor de voice-over. Want hoewel hij hard zijn best doet vielen wij bij deze man bijna in slaap.



Als laatste wat voorbeeldfoto's van gebruikers van de Easy-Macro.








Macrofoto's maken met je iPhone
2 december 2013 - 09:39    reactie #1
geplaatst door: odo
Niet gek hoor. Meteen maar even besteld, komt vast wel van pas.
Bedankt voor de tip!
Macrofoto's maken met je iPhone
2 december 2013 - 10:06    reactie #2
geplaatst door: marco72
De verzendkosten zijn 1,49 (past door de brievenbus). Even de verzendopties nakijken.
Apple TV iPhone 12 pro MacBook Pro 13" 2019 AirPort Extreme iPhone 4s MacBook Pro 13" 2010 iMac 27" 2010 iPad 2020 iPhone 6s
Macrofoto's maken met je iPhone
2 december 2013 - 10:54    reactie #3
geplaatst door: PeterCornelis
Klopt! Ook besteld.
14" MBP; iPhone 15Plus; iPad air; TV4; Watch6; Time Capsule; EarPods Pro; AirTags.
www.appleclubeindhoven.nl
Macrofoto's maken met je iPhone
2 december 2013 - 16:00    reactie #4
geplaatst door: de Redactie
@ marco72: bedankt voor de aanvulling, want dat maakt nogal wat uit..!

We hebben het nieuwsbericht meteen aangepast.