Keynote komt snel on-line
14 januari 2008 - 21:37   
geplaatst door: karel apple
[img=right]http://www.macfreak.org/base/data/news/images/SteveJobsKeynote.jpg[/img]Apple heeft inmiddels de Amerikaanse voorpagina aangepast aan de MacWorld Keynote met de mededeling dat deze dinsdagmiddag (Amerikaanse tijd) al te bekijken is, oftewel waarschijnlijk om een uur of 10 's-avonds bij ons.



Dat wordt dus een latertje, dinsdagavond.
Keynote komt snel on-line
14 januari 2008 - 21:51    reactie #1
geplaatst door: Maccamfferman
Damn, ik ben weer reuze benieuwd man! Spannend!
Keynote komt snel on-line
14 januari 2008 - 22:42    reactie #2
geplaatst door: jandevries
snel de stream online? Als ze HD films willen gaan streamen dan moet een low res filmpje toch ook wel (zo goed als) live kunnen?

Ik herinner me nog een keynote, volgens mij was het waar de imac G4 werd gepresenteerd, waarvoor ik inbelde en naar een paar bewegende blokjes zat te kijken.....  :happy:
Keynote komt snel on-line
14 januari 2008 - 22:44    reactie #3
geplaatst door: Toco
Spannneeeeeennnnndddddd, ik kan er bijna niet van slapen...... :wink:  :happy:  :happy:
1 NAS wil ik niet, ik wil op NAS-1.
Keynote komt snel on-line
14 januari 2008 - 23:06    reactie #4
geplaatst door: lector
In ieder geval wordt het een ouderwetse MacFreak avond.   :thumbs-up:
Keynote komt snel on-line
14 januari 2008 - 23:10    reactie #5
geplaatst door: bert
Ik begreep ergens dat het om een pre-recorded film gaat. (Zo ja, waar gaat dat heen).

Bert
Keynote komt snel on-line
14 januari 2008 - 23:17    reactie #6
geplaatst door: Rubinho
Ik heb zelf nog nooit als een van de eersten geprobeerd het filmpje te bekijken nadat het beschikbaar was. Iemand ervaringen met de beschikbaarheid als ie er net opstaat? Kan me voorstellen dat de servers dat niet gaan trekken met al die aandacht. Ben dit keer wel van plan direct te kijken zodra het kan.

:smile:
Keynote komt snel on-line
14 januari 2008 - 23:37    reactie #7
geplaatst door: witlof
Voor als je toch dat ouderwetse "live" gevoel wilt hebben
en je wilt laten verrassen door Steve zelf en niet door Macfreak
(* wat trouwens nog steeds super is dat jullie dit verslag geven)

Heeft MacRumors al enkele jaren de Spoiler Free, je kan je registreren
met je email en je krijgt vanzelf een mailtje als de stream online staat.
Hier in een directe link, dus hou je spanning nog even vast, tot 22 uur
kennelijk en je kijkt naar een keynote vol verrassingen..

hier registreren
IS THIS CHICKEN ? Your shirtshop online. Where you decide what we will print.
Kitchen Pilot Conceptual Design | Graphic Design | Web Solutions
pixelmarket.nl Personal Portfolio
Keynote komt snel on-line
15 januari 2008 - 08:36    reactie #8
geplaatst door: Ruud Ravenhorst
Kost natuurlijk even voordat de boel gemonteerd is. Leuke camerashots, mengen van Keynote met camera. En dat alles op Apple-niveau. En: bij een live-event kunnen er bloopers voorkomen en dat is natuurlijk niet de bedoeling, die moeten er uit worden gehaald!
Never gone back since I went to the Mac (which was in March 1984).
Keynote komt snel on-line
15 januari 2008 - 08:45    reactie #9
geplaatst door: Kenneth B Done
De laatste jaren wordt de Keynote steeds hotter, en het lukt mij altijd pas na een dag of 2 om er iets van te zien, tot die tijd is het meestal 'server disconnected'. Maar goed, we hebben de website nog. En vergeet niet dat elke keynote voor minstens de helft bestaat uit 'sales wrap' en opschepperij van Steve over verkoopcijfers. Ben  trouwens wel benieuwd of hij dit jaar een beetje normale schoenen aan heeft.
MacPro 3 Ghz 8 GB RAM 6 TB Decklink Intensity Pro
Keynote komt snel on-line
15 januari 2008 - 21:02    reactie #10
geplaatst door: ettepet
Tja, laten we eerlijk wezen, die keynote is natuurlijk een groot reclameblok van anderhalf uur, op een Amerikaanse leest geschoeid. Uiteindelijk gaat het om 4 momenten van 5 minuten die het er echt om doen (de presentatie van een nieuw product).

Als je QuickTime al een verbinding heeft weten te bemachtigen om de keynote te bekijken dan loopt'ie meestal op die momenten vast :cry:

@Ruud: ik meen me nog een blooper te kunnen heugen die er niet uitgemonteerd was (weet het niet helemaal zeker: presentatie van iPhoto/iMovie??)
Keynote komt snel on-line
15 januari 2008 - 21:11    reactie #11
geplaatst door: ettepet
Over bloopers gesproken, ik lees net op een ander forum dat Jobs het zojuist bij de presentatie van Time Capsule in de war was met een van de OSX'en en het over Tiger TimeMachine had.
Keynote komt snel on-line
15 januari 2008 - 22:14    reactie #12
geplaatst door: joqui
-----------------------------------------------
iMac 27" i7, MacBook Pro 17" i7, Time Capsule 2TB, iPhone 1st gen. 8 GB, iPod 40 GB, iPod Shuffle 1 GB
http://www.lowres.nl
Keynote komt snel on-line
16 januari 2008 - 09:15    reactie #13
geplaatst door: partyfart
hierbij de download versie, dus geen stream:



320 mb.  :thumbs-up:  :thumbs-up:

(Bewerkt door partyfart om 9:16, 16-01-2008)
The fart on all parties! ..: www.applejunk.com :..
MacBook Pro 17 - TimeCapsule - 23" Cinema HD - iPod 160GB - iPod shuffle - Apple TV 2x - iPhone 4 32GB - iPad 2 64GB wifi - Mac mini
Keynote komt snel on-line
17 januari 2008 - 13:55    reactie #14
geplaatst door: error
De keynote van Steve Jobs is nu ook als podcastl te bekijken (889,8 MB)

http://phobos.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewPodcast?id=272082409