[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/Firefox_icoon.jpg[/img]De groei van Firefox gaat nog steeds gestaag door en is dan ook te zien in
de metingen van NetApplications over maart.
Als je de cijfers van Firefox bekijkt dan is daar een rustige maar constante groei te zien. In januari had de browser 21,53%, in februari 21,77% en in maart 22,05%. In maart van het
vorig jaar had datzelfde Firefox nog een marktaandeel van 17,83%, dus ze hebben in één jaar er ruim 4 procent bij gekregen.
Dat betekent dat Internet Explorer het marktaandeel ook langzamerhand verder ziet afglijden, waar dat in januari nog 67,55% was staat het in maart op 66,82%. Met andere woorden, inmiddels is één op de drie gebruikte browsers een andere dan IE. En in maart vorig jaar stond IE nog op 74,80%, dus is het in het in één jaar bijna 8 procent kwijtgeraakt.
Verder valt de groei van Google's Crome nog op, waar dat in januari op 1,12% stond is dat inmiddels 1,23%. Geen schokkende cijfers, maar de groei gaat kennelijk door terwijl het aannemelijk lijkt dat het effect van het uitproberen uit nieuwsgierigheid zo langzamerhand voorbij is.