[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/virus.jpg[/img]Gisteren hadden we weer een
een nieuwsbericht over het feit dat Charlie Miller voor de zoveelste keer allerlei gaten in Mac OS X op zowel de desktop als de iPhone had gevonden. Maar dat nieuws begint saai te worden, ieder jaar rond de
CanSecWest is het weer dezelfde persoon die van alles vindt en weer de wedstrijd wint.
Charlie Miller begon het zelf kennelijk ook een beetje zat te worden en daarom heeft nu
aangekondigd dat hij vanaf nu niet meer de gaten aan Apple en Microsoft zal meedelen, maar de manier waarop hij ze vindt.
Een uitstekende ontwikkeling lijkt me, en nu maar hopen dat beide bedrijven enthousiast hierop in zullen gaan en er van harte gebruik van zullen maken.
Nog wel even voor de volledigheid, in het nieuwsbericht van gisteren hierover hebben we (natuurlijk) vooral aandacht besteed aan het feit dat hij veel gaten in Mac-software vond, dat is tenslotte wat ons vooral aangaat. Maar dat wil niet zeggen dat dat de enige software was waar gaten in werd gevonden. Andere 'slachtoffers' waren bijvoorbeeld PowerPoint, Acrobat Reader en OpenOffice.