[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/InternetExplorer-icon.png[/img]Die verzameling letters in de titel zullen waarschijnlijk niet iedereen wat zeggen. Het
W3C is het World Wide Web Consortium, de organisatie die zijn best doet om te zorgen dat er standaarden voor het web bestaan en de
SVG groep daarbinnen zorgt dat er ook afspraken zijn voor het gebruik van Scalable Vector Graphics, denk bijvoorbeeld aan Flash.
En aangezien Microsoft met name in de jaren negentig het web naar zich toe trachtte te trekken door er gesloten standaarden op los te laten lijkt de stap om zich bij deze Scalable Vector Graphics-groep aan te sluiten voor MS dan ook een redelijk revolutionaire.
In Microsoft's
eigen woorden is dit onderdeel van hun toewijding aan de samenwerking tussen apparaten en hun ondersteuning voor standaarden (
continued commitment to interoperability and standards support). Van hieruit gezien zou ik zeggen dat het
zakkende marktaandeel van Internet Explorer er misschien ook wat mee te maken heeft, maar misschien ben ik te cynisch?
Maar voorlopig lijkt het me in ieder geval positief te noemen dat ze deze stap gezet hebben, of ze er in de volgende versie van Internet Explorer ook wat mee gaan doen is natuurlijk nog helemaal niet zeker.